reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stycznióweczki u lekarza:)

Elżbietka to nie ciążowa temka, bo moja ciążowa to 37, ale tyle podwyższona to nic takiego. Tyle tylko że mam nos czerwony i jestem słaba jak mało kiedy. No i zero apetytu, a dzidziuś się domaga papusianka.
Czy tą nospę można zarzywać w ciąży? Nie ma przeciwskazań? MNie też pobolewa brzuch, ale tak normalnie, jak w ciąży.
Pozdrawiam
 
reklama
dobrze wiedzieć. A nie wiesz czy można jakieś leki na przeziębienie? Zresztą nie ważne, nie będę nic stosować z leków, a jeśli się nie poprawi to pójdę do lekarza.
 
No Elżbietka, zuch dziewczynka! Oby tak dalej i aż do końca kończyło się tylko na strachu! Ja juz nie mogę się doczekać terminu mojej wizyty u lekarza. Strasznie bym juz chciała wiedzieć czy wszystko w porządku z moimi wynikami. No i USG.... Tak bym chciała zobaczyc juz moją małą wpadzioszkę...
 
Witam
jak samopoczucie ? u mnie jak na razie dobrze i ciesze się tym póki mogę :)
mam zapytanie, zrobilam badanie beta HCG i mój wynik jak na ten tydzień był nazbyt wysoki
Czy wiecie może co oznaczac może zawyżona wartośc Bety? czy to jest normalne, czy też moż ebędzie to ciąza mnoga?
Proszę piscie jeśli macie jakieś dośw. w tej kwestii
Milych snów
Pozdrawiam
 
Dziękuję Elzbietko za odpoiwedź. troszkę mnie uspokoiłaś
Jednak wolalabym większą dzidzię niż ciąże mnoga, zawsze to mniejsze ryzyko, ale niewiadomo jak nas los obdarował hojnie :)
Zawsze to jednak ciąża mnoga jest ciązą bardziej zagrożoną i występuje większe ryzyko poronienia. Ale staram sie o tym nie myślec
U gina bylam w zeszly piątek, ale to za wczesnie i widzialam jedynie 11 mm plamkę - ale ilez szczęścia dał mi ten widok !!!
Kolejna wizyta za 2 tyg, to pewnie już zobaczymy więcej. I okaże się czy sa 2 serduszka czy jedno
A czy Ty już widziałaś swojgo skarba na USG?
Pozdrawiam i spokojnej nocki
 
reklama
nie, my wybieramy sie okolo 8 tygodnia zeby nie było wątpliwosci na usg i serduszko ładnie bilo i zeby było widac dzidzie nie tylko pęcherzyk.
wczesneij myslalam ze jak tylko sie dowiem to polece na usg,a teraz to tak spokojnie czekam :)
 
Do góry