reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

reklama
Ja ważyłam Witka na domowej wadze i wyszło mi 7 kg, na długość ma już 70 cm ;-):-D Na szczepienie mieliśmy iść w przyszłym tygodniu, ale przez to, że się rozchorował to pójdziemy dopiero po 10 dniach od jego wyzdrowienia.
 
helo ja z kolejnym wykresikiem :p dorzucam tym razem wzrost nidopracowany wykresik jeszcze ale wiele mam nie zna dlugosci swoich dzieci :? czekam na kolejne dane :D
 
kama wiem i Twoj chlopiec jes na wykresie
Jesli wymiary ktoregos dzieciaczka przegapilam to napiszcie mi prosze jeszcze raz wymiary :D dzieki z gory, szczerze powiedziawszy nie chce mi sie od nowa przegladac calego watku :p
 
reklama
Julcia ma ok 70 cm, sama ja miezyżyłam, 20 mamy kolejne szczepienie wiec sie dowiem dokładnie ile wazy i miez moja panna:tak::-)
 
Do góry