reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Jakie suplementujecie witaminy? Ja do tej pory brałam mama dha premium plus ale doczytałam właśnie, że jest za mało kwasu foliowego wg wytycznych i szukam czegoś nowego
Ja biorę femibion 2 i dodatkowo witaminę b. Mniej więcej w 3 miesiącu zbadałam sobie poziom kwasu foliowego i mam przy górnej granicy więc suplementy biorę co drugi dzień.
 
reklama
Jakie suplementujecie witaminy? Ja do tej pory brałam mama dha premium plus ale doczytałam właśnie, że jest za mało kwasu foliowego wg wytycznych i szukam czegoś nowego
ja biore prenatal duo ale ten w nowej szacie graficznej bo on ma metylowana wersje kwasu foliowego w duzej dawce :) ogolnie ma zajebisty sklad nawet laktoferyne na lepsze przyswajanie zelaza ;) dodatkowo magnez w formie leku i czasem wit d jak mi sie przypomni
 
ja biore prenatal duo ale ten w nowej szacie graficznej bo on ma metylowana wersje kwasu foliowego w duzej dawce :) ogolnie ma zajebisty sklad nawet laktoferyne na lepsze przyswajanie zelaza ;) dodatkowo magnez w formie leku i czasem wit d jak mi sie przypomni
Tylko właśnie ma żelazo którego ja nie potrzebuję, bo nie mam niedoboru 😒
 
Cześć wszystkim. Kobietki , poratujcie dobra , sprawdzona radą. Macie jakieś sprawdzone sposoby na zaparcia ? Można korzystać z jakiś leków dostępnych bez recepty? Żadne jabłka , jogurty nie pomagają 😢 na samą myśl pójścia do toalety, chce mi się płakać bo wiąże się to z ogromnym bólem i problemem z załatwieniem się 😭
Ja ze względu na krwiaka od 13+5 tygodnia mam zalecony dodatkowo magnez (magne b6 forte) i biorę 3 razy dziennie po jednej tabletce. Magnez ma działanie lekko przeczyszczające. Także ja polecam to :) ale musiałabyś się skontaktować z lekarzem czy możesz brać magnez.
 
reklama
Hej dziewczyny, nawet nie wiedziałam, że istnieje takie forum :) to jest świetna inicjatywa. Ale weszłam na fora bo chciałam Was zapytać czy miewacie może podobnie. Jestem trochę panikarą ze względu na krwiaka od 13+5 tygodnia i wiem że on nie daje bóli, bo lekarz mi powiedział, że krwiak nawet jak pęknie to nie boli. Jednak od dwóch dni co jakiś czas czuję kłucie w lewym boku jakby od pachwiny. Jest to takie ostre ukłucie i potem spokój. Teraz jestem 20+2, macie może podobnie? Nie raz też zauważyłam że jak młody się jakoś przekręci to też zakłuje.
 
Do góry