reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dzień dobry wszystkim.Ja dzień mam wizytę u lekarza o 16tej. Zasnęłam o 24 a wstałam o 3. Będę ciekawie wyglądać jeszcze po pracy.Stresa mam czy wszystko gra.Milego dnia wszystkim 🙃
Ja również dziś mam wizytę, tylko ja jeszcze pozniej bo o 19. Boję się strasznie 😞 czy te lęki mijają czy do porodu zostają z nami?
 
Dzień dobry

@papilot i @cwalinka
Czekamy na relacje z wizyt <3


Dziewczyny, zrobiłam listę do grupy zamkniętej, wysłałam do aniaslu, jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia w ciągu 2 dni, to proszę odezwijcie się do mnie. Mogłam którąś pominąć, bo powiem Wam, że jest nas w tym wątku baaardzo dużo. :)
Super :) a gdzie to powiadomienie się pojawi ? Na forum w powiadomieniach ? Czy na e-mail?
 
reklama
Do góry