reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Cześć dziewczyny jak Wam mija poranek ? Ja 1.5 h walczyłam z kuchnią , ale jestem taką dętka E musiałam się położyć . Nie wiem czy mnie coś nie rozkłada . Dreszcze mam i czuję się osłabiona . Mam pytanie do Was czy wy też w dzień śpicie po 3 h ?
u mnie dobrze :) ja przesypiam całą noc bez problemu i bez wstawania, więc nie mam potrzeby spać w dzień. Ale cokolwiek nie robię to po jakiejś chwili muszę trochę odpocząć. Staram się nie leżeć na kanapie cały czas bo czuję się wtedy bardziej zmęczona niż jak coś robię. ☺️
 
tak zdecydowanie lepiej . W grudniu poddałam się in vitro i byłam tak nafaszerowana duphastonem że pewnego dnia nie byłam wstanie wrócić do domu samochodem . Teraz po zajściu naturalnym przepisała mi gin dwie tabletki luteiny i czułam się jakbym dostała kamieniem w głowę ,taka byłam otępiała i zauważyłam lekkie drżenie rąk . Napisałem do ginekolog zaleciła zejść do jednej tabletki a na następnej wizycie przepisała inny odpowiednik progesterone besins i czuję się o niebo lepiej . Porozmawiaj o tym z lekarzem . A jakie masz objawy ?
ja biorę teraz 3xluteinę dziennie
brałam kiedyś ten progesteron besins
może też o niego zapytam
a on jest refundowany 100%?
 
Mnie tak zmulilo w aucie po drodze do pracy ze musialam sie przytulic do porcelanki .. pozbylam sie wszystkiego co zjadlam wiec zaraz znowu bedzie mi niedobrze z glodu 😃
 
masakra :) ja już miałam nadzieję po ub tygodniu że to już koniec a widzę że wróciło każdej :)
to chyba jestem tu jedyna, która nie ma takich silnych problemów 🤣 rano tylko tak średnio i mi się odbija, ale jak zjem śniadanie to potem już wszystko super i wcinam co mi wpadnie w oko 🤣 zaczynam się zastanawiać czy wszystko aby w porządku🧐
 
reklama
Do góry