reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Zapomniałam, że z fizycznych dolegliwości to oczywiście ból piersi raz większy raz mniejszy, ale zawsze jest, i czasami czuje podbrzusze. A to moje kiepskie samopoczucie, tak się zastanawiam czy nie jest związane z dużymi dawkami progesteronu z 3 leków, które biorę 200 mg Luteiny 3 razy dziennie, Duphaston 2 x1, i Cyclogest 1x1. Ktoś też bierze podobnie?
brałam duphaston i cyclogest kiedyś i moim zdaniem możesz przez to źle się czuć psychicznie
Brałam je kiedyś do stymulacji owulacji - większe dawki niż Ty - czułam się jakbym miała ciągły PMS
 
reklama
Dzień dobry

Jak tam poczucia i samopoczucia? :)

Ktoś dziś wizytuje?

Dobrego dnia :)
Hej dziewczyny 😁
U mnie hm mdłości wróciły
Byłam na badaniach na następną wizytę - pojechałam na czczo a jak wróciłam były pierwsze wymioty na szczęście woda
Więc tak to mega prawda że jak się wstanie trzeba od razu coś zjeść
Mnie trochę męczy oszczędny tryb życia - zawsze byłam aktywną osobą a teraz mam wrażenie wegetacji

Udanego dnia
 
czyli czułaś się psychicznie tak źle jak ja? Trochę mnie pocieszyłaś, że to wina progesteronu. Już myślałam, że coś nie tak ze mną…
tak zdecydowanie lepiej . W grudniu poddałam się in vitro i byłam tak nafaszerowana duphastonem że pewnego dnia nie byłam wstanie wrócić do domu samochodem . Teraz po zajściu naturalnym przepisała mi gin dwie tabletki luteiny i czułam się jakbym dostała kamieniem w głowę ,taka byłam otępiała i zauważyłam lekkie drżenie rąk . Napisałem do ginekolog zaleciła zejść do jednej tabletki a na następnej wizycie przepisała inny odpowiednik progesterone besins i czuję się o niebo lepiej . Porozmawiaj o tym z lekarzem . A jakie masz objawy ?
 
Cześć, jestem od rana w szpitalu. Pobrali rano krew na bete. Wyniki jutro rano. Niedawno miałam usg. Krwiak soe nie powiększył oecherzyk 7 mm. W czwartek było 4,4mm ale beta w piątek 1184. Zobaczymy. Lekarz powiedział że jak beta będzie około 2 tys to wychodzę a jak nie to pewnie wywoływanie poronienia. Mam nadzieję że szybko pojdzie i jutro już będę w domu.
co u Ciebie ?
 
Cześć dziewczyny jak Wam mija poranek ? Ja 1.5 h walczyłam z kuchnią , ale jestem taką dętka E musiałam się położyć . Nie wiem czy mnie coś nie rozkłada . Dreszcze mam i czuję się osłabiona . Mam pytanie do Was czy wy też w dzień śpicie po 3 h ?
 
reklama
Cześć dziewczyny jak Wam mija poranek ? Ja 1.5 h walczyłam z kuchnią , ale jestem taką dętka E musiałam się położyć . Nie wiem czy mnie coś nie rozkłada . Dreszcze mam i czuję się osłabiona . Mam pytanie do Was czy wy też w dzień śpicie po 3 h ?
Ja pracuję.
Gdybym mogła, to bym spała w dzień, niestety nie dane mi się położyć :D
 
Do góry