reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja właśnie muszę sobie kupić, mam takiego rogala zmaltretowanego już trochę, kupiłam sobie z 4 lata temu tak o bo się wygodnie z takim śpi :D ale teraz to już sobie eleganckiego, porządnego kupię
moj powiedzial, ze mam nie kupowac poduszki bo przeciez mam jego 😂😂😂 to sie smialam, ze juz to widze jak pozwolisz na siebie zarzucic kopyto i jeszcze zebys byl chlodny bo wtedy dobrze spie 😂😂😂
 
Ja mam taką w kształcie banana/boomeranga z wiązaniem na końcu. Kształt mi bardzo spasował, spałam z nią już od 4mc. Dla mnie fajne było to, że mogłam dokupić drugą poszewkę i sobie prałam i zmieniłam. Więc na to myślę, że warto zwrócić uwagę. Wiązanie jest po to, że można taki kojec uformować już dla dziecka, ale nie korzystałam z tego. Podobnie do karmienia, ta poduszka mi nie podeszła. Wolałam karmić na takich zwykłych poduchach z sofy, z salonu 😜 Ale do spania rewelacja. Mąż długo nie chciał się jej pozbywać, bo pożyczał sobie do czytania książek w łóżku 😂
 
reklama
Ja w pierwszą ciążę zaszłam mając 23 lata wszystko ok oprócz cukrzycy ciążowej i rozejścia spojenia łonowego. Chcieliśmy góra 3-4 letnią różnicę między dziećmi i nic po 1,5 roku lekarz nie widzi problemu. Między czasie zmiana pracy problemy żołądkowo jelitowe ,spadniecie wagi o 20 kg ,skrajne niedożywienie mimo jedzenia i picia, szpital i diagnoza celiaklia. Miałam celiaklie która u mnie powodowała bezpłodność. Po 3 miesiącach od wdrożenia diety zaszłam w ciążę niestety poroniłam ...
 
Do góry