reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja mam dzisiaj wizytę, od 4.00 coraz bardziej się denerwuje. Miałam ciężki tydzień więc nie wiem na co się nastawiać, jak zawsze. Dlatego wyobrażam sobie ten dobry scenariusz i ten najgorszy oraz jak zareaguje i jak sobie poradzę. Z racji kilku strat wiem że to nie będzie koniec świata i sobie poradzę. Do wizyty 12.45 będę przygotowana na oby dwa. Nic mnie nie zaskoczy dzięki temu. W poprzednich ciążach na wizyty czy pobyty w szpitalu do końca nastawiłam się tylko na ten dobry, i często byłam niemile zaskoczona i nieprzygotowana. To już 3 wizyta i jak do tej pory to się sprawdza. Chwilę przed wizytą jestem już spokojna i pogodzona co by się nie okazało. Każdy radzi sobie na swój sposób, i każdy jest dobry jeśli pomaga.
Jesteśmy z Tobą , czekamy na wieści 😁
 
Gdyby ktoś jeszcze myślał i niftach pro to jest jeszcze badanie prenatal testy DNA i bada wszystko 23 chromosomy . Jest promocja ale nie wiadomo do kiedy koszt 2.300 PLN .My mamy prenatalne umówione na 5.07 ale ustaliliśmy z partnerem ze wykonamy też z DNA bo obawiam się że przy moim wieku może być słabo , bo to statystyka tylko a chcemy mieć pewność że dziecko będzie zdrowe i spać spokojnie do końca ciąży , a przetrzepałam cały wątek z Pappa i często wychodziły testy błędnie .
 
Ja dzisiaj jestem pełna niepewności, dzisiaj według aplikacji jest 5 t 6 dzień ciąży czy lekarz wgl da mi zwolnienie im bliżej wizyty tym więcej pytań
A najważniejsze czy wszystko jest ok
Moj lekarz chcial mi dać już od pierwszej wizyty, ale ja nie dość że raczej z tych starszych niż młodszych to jeszcze po przejściach...zdecydowałam się na L4 jak już biło serduszko. A będzie na pewno wszystko dobrze 😊 daj nam znać po wizycie, trzymamy kciuki 😊
 
Moj lekarz chcial mi dać już od pierwszej wizyty, ale ja nie dość że raczej z tych starszych niż młodszych to jeszcze po przejściach...zdecydowałam się na L4 jak już biło serduszko. A będzie na pewno wszystko dobrze 😊 daj nam znać po wizycie, trzymamy kciuki 😊
ja sie dogadalam ze pracuje do konca czerwca i adios 😃
 
Gdyby ktoś jeszcze myślał i niftach pro to jest jeszcze badanie prenatal testy DNA i bada wszystko 23 chromosomy . Jest promocja ale nie wiadomo do kiedy koszt 2.300 PLN .My mamy prenatalne umówione na 5.07 ale ustaliliśmy z partnerem ze wykonamy też z DNA bo obawiam się że przy moim wieku może być słabo , bo to statystyka tylko a chcemy mieć pewność że dziecko będzie zdrowe i spać spokojnie do końca ciąży , a przetrzepałam cały wątek z Pappa i często wychodziły testy błędnie .
Ja też raczej się zdecyduje na któreś z tych płatnych badań. I to nawet wolałabym je zrobić przed papp-a. Mam wizytę 12 czerwca i jak wszystko będzie dobrze z dzidzia to podejmę decyzję co do badań. A prenatalne mam 2 lipca.
 
reklama
Do góry