reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

A jak się czujecie dziewczyny? U mnie wg moich obliczeń 5+1 i od dzisiaj mdłości 😔 wmusilam w siebie bułkę na śniadanie ale ciężko na żołądku 😔 pierwsza wizyta jutro
 
reklama
A jak się czujecie dziewczyny? U mnie wg moich obliczeń 5+1 i od dzisiaj mdłości 😔 wmusilam w siebie bułkę na śniadanie ale ciężko na żołądku 😔 pierwsza wizyta jutro
Oj pamiętam co to znaczy widzieć jedzenie i wymiotować 🫠 U mnie 4+4 i na dany moment spanie 24/h i jedzenie też 24/h- 20 minut temu jadłam i wyszłam do pracy i już muszę coś zjeść bo jestem głodna max 🥺 Poza tym lekkie bóle podbrzusza czym się trochę denerwuje. Dawaj koniecznie znać po wizycie! ❤️
 
A jak się czujecie dziewczyny? U mnie wg moich obliczeń 5+1 i od dzisiaj mdłości 😔 wmusilam w siebie bułkę na śniadanie ale ciężko na żołądku 😔 pierwsza wizyta jutro

U mnie ok, nawet bardzo dobrze, więc jestem podejrzliwa 😅
Kobietki, dziś miałam próbę tężyczkową (niestety wyszła dodatnia) i dopiero od teraz mogę przyjmować suplementy/witaminy dlatego chciałbym pociągnąć temat i zapytać czy któraś z Was przyjmuje je ale w formie małej tabletki?
Będziecie się śmiać, ale od zawsze mam problem z lekarstwami i wszystko gryzę - nawet ibuprom 🙄 Dlatego szukam jakiejś małej tabletki albo taką którą mogę przegryźć. Może któraś z Was mogłaby coś podpowiedzieć oprócz tego, że mam się przełamać? 😅
 
A jak się czujecie dziewczyny? U mnie wg moich obliczeń 5+1 i od dzisiaj mdłości 😔 wmusilam w siebie bułkę na śniadanie ale ciężko na żołądku 😔 pierwsza wizyta jutro
Ja dziś jestem 8+2 i w sumie to od wczoraj mdłości minęły całkowicie :) a miałam je tylko może przez dwa tygodnie z samego rana dopóki czegoś nie zjadłam :) obecnie bezobjawowo i jakoś głucho :)
 
A jak się czujecie dziewczyny? U mnie wg moich obliczeń 5+1 i od dzisiaj mdłości 😔 wmusilam w siebie bułkę na śniadanie ale ciężko na żołądku 😔 pierwsza wizyta jutro

U mnie dziś 6+6 i jest tak jak było - potworne zmęczenie, bóle głowy, ciągle mi zimno, słabo, do tego mdłości i już wymioty. Ja się zmuszam do jedzenia bo już nie wiem czy głodna nie czuję się gorzej
 
reklama
Do góry