reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
hej powiedz coś o sobie ;)

Mam 22 lata, jestem już młoda mama jednej dzidzi, która w tym miesiącu kończy 26 miesiący, staramy się od początku roku, ten miesiąc odpuściliśmy i tak naprawdę udało się cudem z jednego razu na ślepo 🥴 dowiedzieliśmy się dzisiaj co i tak jest szybko, bo w poprzedniej zwlekalam z testem przeszło tydzień 😅 emocje skrajne, od ekscytacji po strach
Termin z apek 19/21.01.2024, liczyłam, że miesiąc temu uda się jeszcze wstrzelić w różnice 2 lat, ale najwidoczniej 3 były nam pisane 😂
 
Mam 22 lata, jestem już młoda mama jednej dzidzi, która w tym miesiącu kończy 26 miesiący, staramy się od początku roku, ten miesiąc odpuściliśmy i tak naprawdę udało się cudem z jednego razu na ślepo 🥴 dowiedzieliśmy się dzisiaj co i tak jest szybko, bo w poprzedniej zwlekalam z testem przeszło tydzień 😅 emocje skrajne, od ekscytacji po strach
Termin z apek 19/21.01.2024, liczyłam, że miesiąc temu uda się jeszcze wstrzelić w różnice 2 lat, ale najwidoczniej 3 były nam pisane 😂
Słuszna decyzja z wczesnym macierzyństwem, ja bym w sumie mogła Twoja mama być😂😂🤣
 
Czasami wszechświat wie lepiej co u nas i jak z nami postępować... Rozumiem rozgoryczenie... Też jestem w strachu, bo u mnie niby 3tydzień3dzień... I wiadomo, człowiek chucha i dmucha, ale to los ma na nas plan a nie my na niego....


swoją drogą, możecie polecić jakieś hiper zajebiste witaminy na ciążę?
Ja biorę pueria uno, opinie i skład maja spoko
 
reklama
Witajcie.
Będę zaglądać i do Was
Termin 30.12 ale róznie może się wydarzyć 😁
Tak po krotce
Mam 40 lat , 3 córki (14, 12, 9 lat )
Za mną 2 poronienia .
Cykle stymulowane clostilbegyt.
Na stałe biorę leki na cisnienie , na czas ciąży przeszłam na dopegyt .
Beta 8 V- 14887
Beta 10 V- 20908
Beta robiona w 6 tyg wg.usg
 
Do góry