reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny siedzę pod gabinetem… jeszcze 1 osoba i wchodzę ja… jestem tak panicznie przerażona ze normalnie aż sama siebie nie poznaje… wiem właśnie ze co ma być to będzie i tego nikt nie zmieni ale zawsze jednak w głowie milion myśli… a jeszcze synek chory idę do lekarza dzisiaj z nim i w ogóle nie mogę się na niczym skupić… oby te usg było ideolo ❤️
Będzie dobrze ❤️
Trzymam mocno kciuki za małego groszka. 🤞🤞🤞
Daj znać po.
Dziewczyny wszystko mi ustało od wczoraj zero mdlosci bólu podbrzusza nic jakbym w ciazy nie była martwię się okropmnie ze cos mogło pójść nie tak nw jak ja wytrzymam do soboty zawsze jak rano wstaje to mnie mdli od wczoraj nic nawwt mi się wydaje że brzuch mi się zmniejszył jajko zniosę

Spokojnie, ja tak miałam w pierwszej ciąży. Nagle ustanie objawów. Ile ja wtedy nasialam paniki na chacie to moje. Byłam już przekonana, że po wszystkim, a na wizycie z fasolką wszystko ok.
Spróbuj nie martwić się na zapas. Będzie dobrze. 😉
 
reklama
Ja to rozumiem. Każdy ma swoje powodu, ja jako dziecko przeżyłam traumę przez wypadek i niepełnosprawność bliskiej osoby i przeraża mnie wizja zmieniajacego sie ciala, kazdego zabiegu, wizyty w szpiatlu itp. Dla kogos to może głupie, ale musze nad tym pracować i sporo sobie w głowie układać, wiem, że rózne rzeczy mogą sie wydarzyć, nie panikowanie o dziecko to nie ignorancja. Rozumiem, że jak ktoś ma za soba strate mysli inaczej.
Nie uważam ze tu nie pasujesz kochana, każdy ma prawo do własnych odczuć ❤️
To ze nie panikujesz to naprawdę na plus 🥰
PAPPa to badanie statystyczne, mówi ile kobiet z takim wynikiem urodzi dziecko z wada, np. Moja kuzynka miała jeśli chodzi o ZD wynik 1:354, (usg prawidłowe, nifty wykluczyło ZD, urodziła zdrowe dziecko) czyli 1 kobieta na 354 kobiet z takimi samymi wynikami PAPPa i usg urodzi dziecko z zespołem Downa. Ja tego nie robię, jeśli lekarza na usg coś zaniepokoi są inne, dokładniejsze badania niż PAPPa. Drugiej kuzynce wyszło wysokie prawdopodobieństwo wcześniejszego porodu, cała ciąże płakała i się stresowała, mimo że wszystko było ok mówiła, że ciąże ma zagrożona a koniec końców poród miała wywoływany. Po co mam się stresować.
Ja dokładnie byłam w takiej samej sytuacji co Twoja kuzynka. Tez wyszło mi z pappy wysokie ryzyko porodu przedwczesnego, tylko ze ja rzeczywiście od początku miałam ciąże zagrożoną , silne skurcze od 20 tyg, stawianie brzucha, no masakra wiec co się nastresowalam co moje a do terminu cc dotrzymałam bez problemu. Dla mnie właśnie pappa to tylko statystyka i drugi raz zwyczajnie nie chce przechodzić tego stresu wiec nie robię :/
Dziewczyny wszystko mi ustało od wczoraj zero mdlosci bólu podbrzusza nic jakbym w ciazy nie była martwię się okropmnie ze cos mogło pójść nie tak nw jak ja wytrzymam do soboty zawsze jak rano wstaje to mnie mdli od wczoraj nic nawwt mi się wydaje że brzuch mi się zmniejszył jajko zniosę
Jejku dziewczyny serio to ze się objawy zmniejszyły bądź ustały to nie znaczy nic złego! Co jest fajnego w miłościach, wymiotowaniu, bólach podbrzusza? Kochana ciesz się ze się w końcu dobrze czujesz. ❤️ Zobaczysz ze wwzystko będzie ok 😘
 
Dziewczyny, które chciały być dodane do zamkniętej grupy proszę o kliknięcie na link:
https://www.babyboom.pl/forum/grupy/ . Tam trzeba odnaleźć grupę Styczniowe mamy 2023 - wątek prywatny. Trzeba kliknąć opcje dołącz do grupy. To powoduje ze wysyłane jest zaproszenie, które my z @Fifonka zaakceptujemy :)
1655708667831.png


Dodam, że póki wszyscy nie dołączą, grupa nie jest prywatna.
 
Dziewczyny wszystko mi ustało od wczoraj zero mdlosci bólu podbrzusza nic jakbym w ciazy nie była martwię się okropmnie ze cos mogło pójść nie tak nw jak ja wytrzymam do soboty zawsze jak rano wstaje to mnie mdli od wczoraj nic nawwt mi się wydaje że brzuch mi się zmniejszył jajko zniosę
Też tak czasami mam i od razu panikuje
 
reklama
Do góry