reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Komentarz gościnny: Cześć dziewczyny, jestem październikową mamą 2022 ale i mamą półtorarocznego chłopca. Mam na sprzedaż wózek Cybex Balios S Lux z adapterami do fotelika Avionaut Pixel, uchwytem na kubek i parasolką. Gdyby któraś z Was była zainteresowana to dajcie znać :)
 
Cześć Dziewczyny, wracam tu po trzech latach. Poprzednią ciąże w 2019 (po poronieniu) przeżyłam z Wami. Zawsze któraś coś fajnego doradzi 😊 aktualnie 10+3, wizyta u lekarza byla w piątek i wszystko ok (uffff). Ze względu na wiek (39) badania prenatalne robię, boję się i robię 😔 od kilku dni kaszle i boli mnie gardło, lekarz zalecił mi kupić syrop vicks, ale okazało się że nigdzie go już nie ma. Zostają mi tylko inhalacje, syrop z cebuli i czosnku, herbata z imbirem. Jak Wy sobie radzicie lub radziłyście z przeziębieniami w ciąży?
 
reklama
Do góry