reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja mam to. Samo. Muli mnie okropmnie ale popije woda albo coś zjem i przechodzi na noc i rano mnie muli i tyle by było moich objawów. Brzuch mam na 5 msc ciazy tak mi wywaliło ze szok nw czego chyba po prolutexie i heperynie. A gdzie dalej jak to dopiero początek. Myslalam ze moze chodz w cycki mi pójdzie bo mam małe to myślę jak będe w ciazy to chodź trochę podrosną a tu nic nie drgnęło 🤣
Jeeejuuu taaaak ja tez myślałam ze coś w cycki pójdzie 🥺 a nie dość ze synek wyssał wszystko co tylko było…( same sutki nie są atrakcyjne🤣) to jeszcze nic nie urosło… i nawet zastanawiam się czy urośnie bo przy pierwszej już wyglądałam jak kobieta a nie jak dziecko 🙈a tu teraz nic No normalnie nic…
 
reklama
Ja mam to. Samo. Muli mnie okropmnie ale popije woda albo coś zjem i przechodzi na noc i rano mnie muli i tyle by było moich objawów. Brzuch mam na 5 msc ciazy tak mi wywaliło ze szok nw czego chyba po prolutexie i heperynie. A gdzie dalej jak to dopiero początek. Myslalam ze moze chodz w cycki mi pójdzie bo mam małe to myślę jak będe w ciazy to chodź trochę podrosną a tu nic nie drgnęło 🤣
No właśnie z tymi cyckami też trochę jestem zażenowana, jakby urosly chociaż jak ten brzuchol, to może by to jakoś wyglądało, zlewało się w całość czy coś..🤣 a tak lipa. Mam wrażenie, że ani trochę nie urosly. No nic, może jeszcze przyjdzie na nie pora 🤭
 
Ja mam to. Samo. Muli mnie okropmnie ale popije woda albo coś zjem i przechodzi na noc i rano mnie muli i tyle by było moich objawów. Brzuch mam na 5 msc ciazy tak mi wywaliło ze szok nw czego chyba po prolutexie i heperynie. A gdzie dalej jak to dopiero początek. Myslalam ze moze chodz w cycki mi pójdzie bo mam małe to myślę jak będe w ciazy to chodź trochę podrosną a tu nic nie drgnęło 🤣

Jeeejuuu taaaak ja tez myślałam ze coś w cycki pójdzie 🥺 a nie dość ze synek wyssał wszystko co tylko było…( same sutki nie są atrakcyjne🤣) to jeszcze nic nie urosło… i nawet zastanawiam się czy urośnie bo przy pierwszej już wyglądałam jak kobieta a nie jak dziecko 🙈a tu teraz nic No normalnie nic…
Każdy inaczej widzę... Ja mam spoty brzuch bo przed ciąża schudłam ponad 30 kg ale dużo zostało i po brzuchu nic nie widać. Jak go zmierzyłam to widzę 2 cm więcej i tyle ale piersi mimo, że mam wielkie bo miseczka J to jeszcze urosly 7 cm. Co kobieta to ciąża inna 😊
 
A mnie na nowo wróciły wymioty, wczoraj już tak miałam gardło podrażnione ze wymiotowałam krwią :( mam nadzieje ze dzisiaj nie będzie tak samo, ja to wgl nie mam ochoty jeść ani pic przez te wymioty, we wtorek mam wizytę i mam nadzieje ze przepisze mi jakieś tabletki, bo już 3 kilo poszło w dol i mam już dosyć ze nic zjeść normalnie nie mogę :(
 
A mnie na nowo wróciły wymioty, wczoraj już tak miałam gardło podrażnione ze wymiotowałam krwią :( mam nadzieje ze dzisiaj nie będzie tak samo, ja to wgl nie mam ochoty jeść ani pic przez te wymioty, we wtorek mam wizytę i mam nadzieje ze przepisze mi jakieś tabletki, bo już 3 kilo poszło w dol i mam już dosyć ze nic zjeść normalnie nie mogę :(
Wiem co czujesz... jak nie przejdzie to proponuję udać się do szpitala. Chociaż kroplówki dadzą żebyś się nie odwodniła. Ja w szpitalu dostawałam dodatkowo diphergan na wymioty. Wczoraj wyszłam, póki co (tfu tfu) jest ok 🤞
 
Pierwsze zakupy 🥰
IMG_20220618_130218.jpg
 
reklama
Do góry