reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔
 
Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔
Spokojnie ja tez JeszcE prenatalne nie umówiłam a w pon będzie 10+1 🙈 ale u mnie to bez problemu bo lekarz który mi robi usg ma ten certyfikat i w miarę dużo ma terminów 😊
 
Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔
Na pewno będzie dobrze spokojnie ;)
Kiedy wizytujwsz teraz?

Ja wam powiem dziewczyny ze mnie dzis taja zamula wziela..caly dzień boli mnie głowa, tak denerwująco dziwnie. I walczę zeby wziąć tabletkę. Jak nie przejdzie to do snu wleci. Ehh.
Ale zauwazylan dzis ze troxhe brzuch na samym dole pod pępkiem mi wywalilo i jak ściskałam tak twardawo.. dziwne uczucie sle mile. Choć wydawało mi się,że to nastapi pozniej 🤪
 
Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔
Spokojnie, ja też jeszcze nie jestem pozapisywana. Następna wizytę mam 2.07. i moja gin. powiedziała, że wtedy porozmawiamy o prenatalnych, co warto zrobić, co ile kosztuje itp :)
 
Ja jakoś wytrzymam, generalnie nic złego się nie dzieje, nie mam plamienia, bóli, czuję się też bardzo dobrze, miałam tylko dwu tygodniowe mdłości. Potem sobie to wynagrodze bo wizytą 29.06 i 02.07 prenatalne 🥰
Ja w przyszły piątek jadę na pappe i USG prenatalne. A 04.07 mam kolejną wizytę u swojej prowadzącej.

Dziewczyny jak u Was waga? U mnie masakra 5kg na plusie 😱 Nie powiem sporo ostatnio puchnę w gorące dni, ale i tak wystrzeliło w kosmos.
 
Ja w przyszły piątek jadę na pappe i USG prenatalne. A 04.07 mam kolejną wizytę u swojej prowadzącej.

Dziewczyny jak u Was waga? U mnie masakra 5kg na plusie 😱 Nie powiem sporo ostatnio puchnę w gorące dni, ale i tak wystrzeliło w kosmos.
Ja to się xsuje jakbym napichla jak sumo.
Czekam na jesien i swetry bo lato odkąd mam parę kg na plusie mnie męczy samym odsłanianiem ciała w upal.
Ale ja poki co na ostatniej wizycie minus kg. Choć doktor się smial ze prwnie po dobrej toslecie rano bylam dlagego 😒😒😒😂
 
reklama
Dziewczyny ratunku. Od południa zaczęło mnie pobolewać gardło, boję się że to może być angina bo to najczęściej mnie łapie. I już milion myśli co jak będę musiała brać antybiotyk😳 brała któraś w pierwszym trymestrze? W ogóle można przyjmować jakieś antybiotyki?
 
Do góry