reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
ja tylko raz miałam że prysnęła krew ale na zewnątrz. I wtedy miałam Mega siniak który jest żółty do tej pory a zaraz będzie miesiąc jak to się stało. A tak czasami jakas kropka się pojawi takie zaczerwienie jakby.
Też tak raz mialam, strasznie bolało...
Pewnie w naczynie trafiłaś :/ trochę to potrwa ale zniknie
 
Hej dziewczyny,zaczekam 3mc ciąży i dolegliwości żołądkowe zaczynają mi ustępować,trochę czuje podbrzusze,ale najgorszy ból żołądka przechodzi.Czy Wam też dolegliwości ustępują?
Mi wszystko odpuściło, od porannego uczucia kaca,po bole czy zachcianki. No nic. Czije się jak bym była w środku cyklu nie w ciąży 🤷‍♀️. Jedynie zmeczenie,ale to przez natłok obowiązków i spraw. Wiec ciążowy to ja się nie czuje a dzis 10+0 🙄. W poniedziałek się okaże co ten zanik ,czy jest okej czy odpuściło sobie na końcu 1 trumny.. trumny moj słownik zamiast trymestru😑😆
 
Dziewczyny, Wy też macie czasem takie mocniejsze bóle podbrzusza? Wręcz skurczowe? Dzisiaj 8+1, na razie spokój, ale wczoraj co jakiś czas mnie męczyło, brałam nospę. Dzisiaj jak będzie to samo to idę do lekarza. Na szczęście żadnych plamień ani nic, tylko ten ból podbrzusza.
To Twoja pierwsza ciąża? Takie bóle mogą się pojawiać bo macica się rozciąga. Ja miałam takie w pierwszej ciąży jakby bóle okresowe. Zazwyczaj lekkie ale raz zdarzyło się, że aż się w nocy obudziłam. W tej ciąży nic takiego nie odczuwam ale jestem 11 miesięcy po porodzie. Jedyne co to jak za szybko wstanę gdzieś jakiś mięsień mnie zaboli bo one też cierpią od tego rozciągania macicy.
Idę dzisiaj na pobranie krwi do pappa i się zastanawiam czy muszę być na czczo i czy brać euthyrox
Nie musisz być na czczo i euthyrox możesz wziąć normalnie. Badanie krwi do pappa to pomiar stężenia białka A i wolnego beta-HCG. Nie ma nic wspólnego z tarczycą.
 
Mam to samo. I gin też odradził. Póki nic wiel
Mi wszystko odpuściło, od porannego uczucia kaca,po bole czy zachcianki. No nic. Czije się jak bym była w środku cyklu nie w ciąży 🤷‍♀️. Jedynie zmeczenie,ale to przez natłok obowiązków i spraw. Wiec ciążowy to ja się nie czuje a dzis 10+0 🙄. W poniedziałek się okaże co ten zanik ,czy jest okej czy odpuściło sobie na końcu 1 trumny.. trumny moj słownik zamiast trymestru😑😆
Mi pozostały tkliwe sutki,poranne mdłości,ale najgorszy ból żołądka sobie poszedł ♥️
 
reklama
Do góry