reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny może Wy będzie wiedzieć. Dostałam skierowanie na badania i jest tam między innymi 'anty HCV'. Umawiam się na badania przez ubezpieczalnie i sama zaznaczam jakie badania są na skierowaniu. Jak wpisuje HCV wychodzą dwa następujące badania:
1. HCV Ab/przeciwciała
2. Przeciwciała anty HCV-RIBA.
Które będzie prawidłowe do zrobienia ?
 
reklama
Dziewczyny może Wy będzie wiedzieć. Dostałam skierowanie na badania i jest tam między innymi 'anty HCV'. Umawiam się na badania przez ubezpieczalnie i sama zaznaczam jakie badania są na skierowaniu. Jak wpisuje HCV wychodzą dwa następujące badania:
1. HCV Ab/przeciwciała
2. Przeciwciała anty HCV-RIBA.
Które będzie prawidłowe do zrobienia
RIBA to metoda jaka jest wykonywane badanie. Z tego co się orientuję to 2 będzie prawidłowe
 
Ja na początku sobie pomyślałam, że fajnie by było znów mieć dziewczynkę 😀 Ale ta ciąża jest zupełnie inna od pierwszej i w sumie zaczynam myśleć, ze może jednak to chłopak będzie 😀 Mąż od początku obstawia, ze chłopak ale co się dziwić jak już 1 córkę ma i z 3 babami ciężko by mu było wytrzymać 😂
 
Dziewczyny może Wy będzie wiedzieć. Dostałam skierowanie na badania i jest tam między innymi 'anty HCV'. Umawiam się na badania przez ubezpieczalnie i sama zaznaczam jakie badania są na skierowaniu. Jak wpisuje HCV wychodzą dwa następujące badania:
1. HCV Ab/przeciwciała
2. Przeciwciała anty HCV-RIBA.
Które będzie prawidłowe do zrobienia ?
Ja robiłam anty-HCV ,tak napisane mialam na skierowaniu-badaniu i w karcie ciazy. Nie ma tam tak po prostu bapisane? Moze zadzwon i podpytaj które wybrać?
 
Ja na początku sobie pomyślałam, że fajnie by było znów mieć dziewczynkę 😀 Ale ta ciąża jest zupełnie inna od pierwszej i w sumie zaczynam myśleć, ze może jednak to chłopak będzie 😀 Mąż od początku obstawia, ze chłopak ale co się dziwić jak już 1 córkę ma i z 3 babami ciężko by mu było wytrzymać 😂
My też mamy już jedna córkę, ale mój mąż właśnie marzy o drugiej. Ja po cichu też bo między dziecmi będzie 8 lat różnicy więc jakby był chłopiec to myślę że totalnie by nie mieli że sobą kontaktu, ale w sumie mi to obojętne. Po 3 poronieniach to myślę tylko o tym żeby było zdrowe i nawet nie mam przeczuć co do płci.
 
reklama
Dziewczyny a ja znowu od 3 rano kursowałam do łazienki… na szczęście gorączki już nie mam… ale jeść mi ciężko nic mi się nie chce non stop głodna… już miałam brzuszek a teraz mam tylko delikatnie macice powiększona… od dwóch dni nie jem praktycznie wiec chyba nie ma co się dziwić… jak mi dzisiaj nie przejdzie to do lekarza dZwonie… miętę póki co wypiłam… i chyba jutro na usg pójdę do innego lekarza zamiast w poniedziałek bo boje się po prostu…
 
Do góry