reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja kupiłam w Rossmanie bambusowa chyba ich marki. Póki co po dwóch dniach rzeczywiście skóra jest gładsza :)
A to z sama woda czy z jakimś peelingiem? Tez chętnie wypróbuje,bo tez mam tendencje do rozstępów. I tak mam ich sporo bo kiedyś z 80kg zjechałam na 47 szybko. Później znowu dojechalam na aktualne 74.. także skóra dostaje w kosc ostro
 
ja w Warszawie 780zl za USG+ Pappa.do tego każda wizyta USG+konsultacja 440 😕 ale cóż czuję się chociaż odpowiednio zaopiekowana 🙂
Tez z Warszawy jestem, 1,5 roku temu za usg+test pappa płaciłam 600zl. Teraz się jeszcze nie zapisalam. Ale za pierwszą wizytę USG i cytologię 560zl.
Ogólnie mam pakiet i dużo placówek w tym pakiecie tylko zależało mi na szybkiej wizycie I zapisalam się do doktor, która nie przyjmuje w ramach towarzystw ubezpieczeń.
 
Witam was najdroższe🙂
Wczoraj miałam drugą wizytę, wszystko jest super, wyniki badań w porządku, moje Cudeńko zdrowo rośnie🙂😊
Z Om 10tydzień i 1 dzień, a z USG 9tydzień i 4 dni, maluszek ma 2,6cm🙂
 

Załączniki

  • received_1201400904003808.jpeg
    received_1201400904003808.jpeg
    21,3 KB · Wyświetleń: 90
Witam was najdroższe🙂
Wczoraj miałam drugą wizytę, wszystko jest super, wyniki badań w porządku, moje Cudeńko zdrowo rośnie🙂😊
Z Om 10tydzień i 1 dzień, a z USG 9tydzień i 4 dni, maluszek ma 2,6cm🙂
Super zdjęcie!

Obstawiaxie jakos plec,przeczuwacie coś? Wiadomo, najważniejsze ze dzidzi zdrowe.
Ale wiadomo ze pogdybać można;)
Ja się śmiałam do rodziny najbliższej ktora wie, że robimy listę kto co uwaza i przegrani sa dla nas po paczce pieluch. Ot dla rozluźnienia teoche hazardu. 😂 ja z moim myślimy ze chlopak. Nie wiem czemu. Nawet mi się raz snilo ze synek o niebieskich oczach. (A nikt u nas nie ma niebieskixh) 😐😂. Wiec odwrotność snu to pewnie panna 😜
 
reklama
Do góry