reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Hej, w poniedziałek wizyta serduszkowa ❤️ powinno już być, bo mamy 7+2tc. Dzisiaj robiłam testy wody w akwarium- okropny zapach mają niektóre. Tam gdzie było z kwasem siarkowym to moja mama robiła.
Kurcze, dzisiaj się okazało, że bardzo słychać jak wymiotuję w mieszkaniu i sąsiadom to bardzo przeszkadza. Zastanawiam się nad przeprowadzką do chaty w lesie, bo tam nikomu nie będę przeszkadzać...
 
Hej, w poniedziałek wizyta serduszkowa ❤️ powinno już być, bo mamy 7+2tc. Dzisiaj robiłam testy wody w akwarium- okropny zapach mają niektóre. Tam gdzie było z kwasem siarkowym to moja mama robiła.
Kurcze, dzisiaj się okazało, że bardzo słychać jak wymiotuję w mieszkaniu i sąsiadom to bardzo przeszkadza. Zastanawiam się nad przeprowadzką do chaty w lesie, bo tam nikomu nie będę przeszkadzać...
Chyba żartujesz.... Niepoważni Ci sasiedzi ! Kupę lat mieszkałam w bloku i nie wyobrażam sobie sytuacji żebym zwróciła uwagę komuś że za głośno wymiotuje 😱
 
O cesarce nic nie mówiła i szczerze powiedziawszy w ogóle nie biorę tego pod uwagę, myślałam że ma na myśli wywoływanie w 38 TC w nie CC😱😱
Narazie udaje mi się bez insuliny z czego baaaaardzo się cieszę, ale nie będę ukrywać że ciężko mi prowadzić dietę że względu na równoczesne chorowanie na Crohna przez co jest mnóstwo produktów które w cukrzycy sluza a przy crohnie mi szkodzą...
Przy cukrzycy bez insuliny na pewno nie robią z marszu cc, tylko raczej wywołanie w 38 tc
 
Ja zapisałam sie na wizytę 14.06, myślicie, ze będzie serduszko wyraźniej bić ? Jeśli byłam ostatni raz 06.06 i niestety jeszcze nie było słychać. Był pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy i "zalążek zarodka" jak to doktor ujął. Powiedział, żeby przyjść tak po tygodniu, max do dwóch, ale tak czy siak muszę iść bo musi mi l4 wystawić, bo 15.06 zaczynam pracę. Wariuje, czy nie za szybko ta wizyta. 😬
 
reklama
Przy cukrzycy bez insuliny na pewno nie robią z marszu cc, tylko raczej wywołanie w 38 tc
Ja jestem z mam grudniowych 2021, ale nie wiem czemu przeczytalam caly Wasz watek 🤣🤣 jesli chodzi o cukrzyce ciazowa to obecne zalecenia mowia o wywolywaniu w 40 tyg 😊 chociaz lekarze "starej daty" i polozne rowniez beda mowic juz o 38 😊 duzo tez zalezy od tegp czy cukrzyca jest uregulowana dieta, jakie sa skoki cukru, czy jest na insulinie i jaka dawka. Ja bralam 6 jednostek wiec bardzo malo i mialam wywolywany porod w 40 tyg. Sorki, ze sie wtracam w Wasz watek 😂
 
Do góry