reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Cześć,
W zeszłym tygodniu robiłam bete i miała 445, dzisiaj byłam u ginekologa, zrobił usg powiedział że jest widoczny pęcherzyk ciążowy, ale nic więcej. Wielkość pęcherzyk to 0,84 cm. Nie mówił który to tydzień, myślę że 5/6 tydzień.
Martwi mnie jednak brak ciałka żółtego No i zarodka również. Następnego usg za dwa tygodnie. Jest się czym martwić?
spokojnie, przy takiej wielkości pęcherzyka ma prawo nie być. Patrz jaki mój był mały przy 1,25
 

Załączniki

  • IMG_3411.jpg
    IMG_3411.jpg
    287,2 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Cześć,
W zeszłym tygodniu robiłam bete i miała 445, dzisiaj byłam u ginekologa, zrobił usg powiedział że jest widoczny pęcherzyk ciążowy, ale nic więcej. Wielkość pęcherzyk to 0,84 cm. Nie mówił który to tydzień, myślę że 5/6 tydzień.
Martwi mnie jednak brak ciałka żółtego No i zarodka również. Następnego usg za dwa tygodnie. Jest się czym martwić?
Myśle, że spokojnie poczekaj do wizyty :) ja przy becie około 2000 mam pęcherzyk 0,92 i było ciałko żółte (wizyta 2 dni temu, beta robiona wczoraj dlatego pisze około). Jak Cię uspokoi możesz powtórzyć bete i porównasz sobie wynik z tamtego tygodnia na kalkulatorze online. 😊
 
@AtomicTOY
Ja przed ciąża brałam Clatre - uczulona jestem na wszystkie roztocza, trawy, zwierzęta, drzewa 🤷🏼‍♀️ Odkąd się dowiedziałam o ciąży odstawiłam bo jest zakazana w ciąży, trochę jakby przez ciąże mi się pomniejszyły objawy, ale jednak nie do zera. Występowała pokrzywka lub duszność czy swędzenie oczu i katar, ale po znacznie dłuższym czasie. Biorę pół tabletki zirtecu plus pije wapno rano, a jeśli jest potrzeba tez w ciągu dnia 😊
Właśnie mi w odwrotną stronę poszło i objawy się mega nasiliły. Nigdy nie miałam do czynienia z takim alergicznym armagedonem. 😂🙉
Dobrze wiedzieć, że mogę czymś się wspomóc, bo byłam święcie przekonana, że nic kompletnie nie można brać.
 
Cześć,
W zeszłym tygodniu robiłam bete i miała 445, dzisiaj byłam u ginekologa, zrobił usg powiedział że jest widoczny pęcherzyk ciążowy, ale nic więcej. Wielkość pęcherzyk to 0,84 cm. Nie mówił który to tydzień, myślę że 5/6 tydzień.
Martwi mnie jednak brak ciałka żółtego No i zarodka również. Następnego usg za dwa tygodnie. Jest się czym martwić?
Spokojnie jest jeszcze czas 😉
 
Właśnie mi w odwrotną stronę poszło i objawy się mega nasiliły. Nigdy nie miałam do czynienia z takim alergicznym armagedonem. 😂🙉
Dobrze wiedzieć, że mogę czymś się wspomóc, bo byłam święcie przekonana, że nic kompletnie nie można brać.
Mi alergolog powiedziała ze do 1000 mg dziennie moge brać wapno, na razie starcza mi około 300 🤪
 
Dziewczyny, u których tak jak u mnie będzie mała różnica wieku pomiędzy dziećmi. U mnie będzie to ok 1,5 roku różnicy.
Czy zastanawiałyście się już jak rozwiązać kwestie wózka? Macie na oku jakieś wózki rok po roku?
U mnie będzie różnicy prawie dwa lata i nie kupuje nic tylko kupię taka dostawkę przyczepianą żeby synek stał jak na hulajnodze lub siedział bo jest krzesełko 😊
 
reklama
Dziewczyny, orientujecie się czy taka jednorazowa glukoza naczczo jest w porządku?
Wynik 68
Normy 60-99 .
Jestem az w szoku bo zawsze te 90 czy 99 mialam, a dieta wciąż ta sama 😐
 
Do góry