reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Jak nie my to kto?:)
Dokładnie ! Musimy dac radę 😄
A słuchajcie. Wczoraj porwałam kolejną parę jeansów :D muszę kupić nowe- do pracy nie mogę nosić sukienek, ani rybaczek czy leginsów. I tu mam dylemat. Czy jest sens kupować zwykłe jeansy (nie mam pewności czy po ciąży wrócę do obecnych wymiarów) czy może kupić od razu trochę większe czy może już ciążowe na zapas?

To moja pierwsza ciąża, kiedy przyszłe mamy przestają się mieścić w obecne ciuchy? :D
Ja to już się nie dopinam w niektórych spodniach :/ niestety szybko bardzo mi wywaliło brzuszek mały mimo, ze to dopiero koniec 7 tyg :/ ale podobno tak jest w drugiej ciąży. Inna sprawa, ze ja tez nie lubię jak mnie coś ciśnie w brzuch 😄
Dla przykładu Ci powiem, ze poprzednim razem przytyłam 27 kg 🙈 A startowałam z wagi 58 kg 😅także u mnie cała garderoba poszła do wymiany, ale tak jak pisała @becia.25 u mnie tez w 5 zaczął się największy wzrost wagi. Teraz będę próbowała tyle nie wpieprzac, bo niestety ciąża ciążą, ale później żarłam wszystko jak leci i niezbyt zdrowo. Na szczęście 22 kg spadło, zostało 5 ale to nic.
 
Ja nie mogę dodzwonić się od wczoraj do mojej gin. Te plamienia nie odpuszczają, nie chce sama brać luteiny. Umówiłam się na dziś na NFZ. Tydzień temu byłam to był sam pęcherzyk myślicie, że dziś (6+0) zobaczę zarodek?

Teoretycznie powinien być, ale u mnie nie było. Dopiero teraz było widać serduszko. Także nie nastawiaj się, bo czasem może być pomyłka pomiaru o jeden dzień i dzisiaj może nie być serduszka, a jutro np będzie 👍
 
Już piąta, ale to z zalecenia lekarza, bo jestem pod stałą kontrolą po wcześniejszych niepowodzeniach :).

Dzisiaj wg. OM 4+6 🙂
No to piękna Beta naprawdę! Ja robiłam dwa razy na początku 26dc oraz 28dc przyrody 300% więc teraz już się nie stresuje i czekam do wizyty🤞
 
No to piękna Beta naprawdę! Ja robiłam dwa razy na początku 26dc oraz 28dc przyrody 300% więc teraz już się nie stresuje i czekam do wizyty🤞
No ja już byłam na wizycie w poniedziałek, to był pęcherzyk już 😊. Następną mam 26.05., więc liczę na to, że będzie już serduszko ❤️
 
A myslala już któraś z Was kiedy powie lub powiedziała już o ciąży w pracy? 😊
Ja niedawno zmieniłam prace od kwietnia wiec trochę słabo Ze już pójdę na l4 i trochę się cykam co sobie pomyślą ale z drugiej strony to planowaliśmy dziecko i taka kolej rzeczy wiec nie powinnam się tym przejmować..
Na pewno poczekam do następnej wizyty początkiem czerwca i zobqcze jak z objawami, bo póki co dobrze się czuje i mogę pracować zwłaszcza z domu, natomiast 31 maja miałam lecieć w Pozdroz poślubna na 3 tyg odkładana od 2 lat i już sobie pojechałam 🤣
 
Ja przestałam wchodzić w swoje ubrania jakoś w 5 miesiącu. Ale po prostu jeansy zapisałam sobie na gumkę recepturke :p tak sobie dawałam dodatkowy luz. A tak to definitywnie nie miescilam się w ubrania w 7 miesiącu. Dodatkowo kupiłam sobiedwie pary jeansów już po ciąży rozmiar większe niż nosiłambo tez myślałam ze nie wrócę do figury sprzed ciąży. No i teraz są na mnie za małe. 😅 jaka masz figurę? Ja bym kupiła ciążowe jeśli już :D


Dziewczyny ale mam ciagle smaka na ogórki albo pomidory ze śmietana. Dzisiaj to już moja 3 miska 😅😅😅😅
Ja mam takiego smaka na placki ziemniaczane ze śmietana na słono !! I wlasnie sobie zrobiłam, Zjadłam już 4 i końca nie widać :D 🤣
 
reklama
Do góry