reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Jeżeli coś się nie mieści w normach to jest to powód do zmartwień. Po coś te normy są. Oczywiście nie musi to być nic złego, np ciąża mnoga ale może być też gorszy scenariusz i nie można się nastawiać że na pewno będzie wszystko super. Oczywiście życzę jak najlepiej ✊
Dziękuję, myślałam, że na forum raczej będziemy się wspierać, że można napisać o swoich zmartwieniach 😅 Ale już nie będę. Jutro wszystko będzie jasne.
 
reklama
Witaj 🥰 kiedy masz wizytę?
Na usg byłam w poniedziałek właśnie dlatego że zaczęło mnie boleć. Ale nic złego Na usg nie wyszło. Ale gin kazała przyjść też jutro żeby zobaczyć czy płód prawidło rośnie. W matce Google niby pisze ze tylozgiecie prowadzi do bólu podbrzusza i kręgosłupa ale wiecie jak to jest wszystko trzeba dzielić razy 2
 
Ja mialam owu potwierdzona 20kwietnia, om 7kwietnja, test pozytywny 29kwietnia i jest 5tc. Może być wszystko jak najbardziej dobrze,nie wiadomo i nie na co gdybac czekamy na wizytę Moniunia199! I wieści jutro!😊
 
No to nie rozumiem czemu szukasz problemu... Przecież 4+6 (5tydzien) to dla lekarza jak zaczniesz (5+1) jest rozpoczęty 6 tydzień. Nie ma sensu szukać problemu gdzie go moze nie być ;) Troszke wyluzuj, bo przez 9 miesiecy bedziesz miala taka hustawkę emocjonalna ze zwariujesz od tego analizowania 😊
 
No to nie rozumiem czemu szukasz problemu... Przecież 4+6 (5tydzien) to dla lekarza jak zaczniesz (5+1) jest rozpoczęty 6 tydzień. Nie ma sensu szukać problemu gdzie go moze nie być ;) Troszke wyluzuj, bo przez 9 miesiecy bedziesz miala taka hustawkę emocjonalna ze zwariujesz od tego analizowania 😊
A robiłaś betę, jaką miałaś w 4+ tygodniu, bo jesz
Jest w 6 tygodniu... Apka którą ma najwyraźniej liczy jej tygodnie ciąży od zapłodnienia. My wszystkie podajemy od OM.
Mam od OM 8 kwietnia! Jutro 5+0 tc więc dopiero jutro się zacznie 6 tydzień. Nieważne....
 
reklama
Do góry