reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny, które chciały być dodane do zamkniętej grupy proszę o kliknięcie na link:
https://www.babyboom.pl/forum/grupy/ . Tam trzeba odnaleźć grupę Styczniowe mamy 2023 - wątek prywatny. Trzeba kliknąć opcje dołącz do grupy. To powoduje ze wysyłane jest zaproszenie, które my z @Fifonka zaakceptujemy :)

Ja mam tylko opcje obserwuj. Nie mam nic w opcjach dołącz do grupy 🤷‍♀️
 
reklama
Hej poniedziałkowo

U mnie dzisiaj 8+5. Mam wrażenie, że czas stoi w miejscu🙄


Ja mam wskazania z powodu wieku wiec będę robić. Mam nadzieje że dotrwam dzisiaj 10 tydzień i znowu brudzenie na papierze 😏

Ufam, że dotrwasz 😘 Wiesz, że brudzenia, plamienia są również naturalne, zawsze mi to lekarz powtarza jak się stresuję. Pamiętaj, że jesteś pod opieką. I również mam prenatalne z racji wieku, tyle nam daje ten wiek, że mamy je chociaż za darmo ;)
A bo ja wiem? Tu jak w życiu. Jedne martwią się bo mają ku temu powody, inne panikują bez powodu, jeszcze inne cieszą się zdrową ciążą, a pozostałe zdają się negować i zaprzeczać faktom nawet jeżeli dzieje się coś złego.
U mnie to pierwsza ciąża więc cieszę się, że jest takie forum i mogę poczytać o rzeczach, o których nie miałam do tej pory pojęcia. Nie tylko o ciąży, ale i wyprawkach, wózkach itd...

Ja nawet małego dziecka w życiu na rękach nie trzymałam. 🙈

Fajnie to napisałaś :) A dziecka się jeszcze naaaanoooosisz 🙃



Witajcie nowe dziewczyny :)
 
Hej, hej ja już kiedyś chwilę byłam, ale rzeczywistość mnie przytłoczyła. Aktualnie lepiej ciut się czuję, ale czekam nadal na dzień mojego zmartwychwstania. Prawie nic nie jem, nic mi nie przechodzi przez gardło a przez tą okropną nadwrażliwość na zapachy chyba zwariuje. Jak sobie z nią radzicie? Czekam z utęsknieniem na lepsze dni i na czwartkową wizytę ❤️
 
reklama
Hej, hej ja już kiedyś chwilę byłam, ale rzeczywistość mnie przytłoczyła. Aktualnie lepiej ciut się czuję, ale czekam nadal na dzień mojego zmartwychwstania. Prawie nic nie jem, nic mi nie przechodzi przez gardło a przez tą okropną nadwrażliwość na zapachy chyba zwariuje. Jak sobie z nią radzicie? Czekam z utęsknieniem na lepsze dni i na czwartkową wizytę ❤️
Trzymaj się ❤️ czytałam gdzieś że na mdłości pomaga imbir, może spróbuj sobie zrobić delikatny napar? Ja nie mam aż takich problemów, jedynie jak nic nie zjem to mi niedobrze ale brak mi też ostatnio apetytu więc jem jakieś suche buły 😅
 
Do góry