reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja jestem na urlopie, troche Was czytam, ale chce też odpocząć od myślenia, bo mnie przeraża ile rzeczy będzie trzeba ogarnąć, badań, wizyt, lekarzy itp. Jak widać każdy ma swoje demony 🙈😉U mnie 8 tydzień, trochę mnie mdli i rano się długo rozkręcam, mam nadzieję, że po powrocie jakoś będę się ogarniała do pracy, bo chce pracować jak najdłużej
 
reklama
Ja jestem na urlopie, troche Was czytam, ale chce też odpocząć od myślenia, bo mnie przeraża ile rzeczy będzie trzeba ogarnąć, badań, wizyt, lekarzy itp. Jak widać każdy ma swoje demony 🙈😉U mnie 8 tydzień, trochę mnie mdli i rano się długo rozkręcam, mam nadzieję, że po powrocie jakoś będę się ogarniała do pracy, bo chce pracować jak najdłużej
Aaaa i poszło w cycki🤣
 
Dziewczyny Wy chodzicie do pracy czy jak dowiedziałyście się o ciazy to poszłyście na l4 ja poszlam na l4 praca fizyczna o pierwsza ciaze staraliśmy się 4 lata boje się ale wiecie co nie mogę sobie znalesc miejsca w domu nie umiem nic nie robić oszczędzać się w domu wkoło to samo nie mogę się przestawić na siedzenie w domu bije się ze depresji dostanę 🤣
 
Ja jeśli wszystko będzie ok planuje pracować jak najdłużej, do listopada, może grudnia. Lekarkę mam taką, że piwiedziała, że sama zdecyduje kiedy będę chciała. Mam spokojną, siedzącą pracę, którą uwielbiam, więc nie wyobrażam sobie inaczej
 
Ja jeśli wszystko będzie ok planuje pracować jak najdłużej, do listopada, może grudnia. Lekarkę mam taką, że piwiedziała, że sama zdecyduje kiedy będę chciała. Mam spokojną, siedzącą pracę, którą uwielbiam, więc nie wyobrażam sobie inaczej
No właśnie każda praca jest inna ja pracuje fizycznie a na inne stanowisko nie mogą mnie dać albo co innego bo nie ma co innego do pracy a boje się dźwigać nawwt to nie wchodzi w grę. Muszę się przyzwyczaix do nowej sytuacji ale narazie to ciężko
 
Trzeba dopasować do siebie. My też się staraliśmy prawie dwa lata, sama się zastanawiałam czy na pewno chce mieć dzieci, wiec raczej bez ciśnienia było. Na razie nie panikuje i staram się normalnie funkcjonować, to co mnie martwi bardziej to jak ja będę sie czuła, nie chce sie nakręcać na nic. Jak Was czytam to o wielu rzeczach i możliwych problemach nie mam pojęcia i nie wiem czy chce wiedzieć 🙈W czwartek mam wizyte, na której powinno już być serce, zobaczymy co dalej. Póki co jest urlop, morze i rowery 👍
 
Trzeba dopasować do siebie. My też się staraliśmy prawie dwa lata, sama się zastanawiałam czy na pewno chce mieć dzieci, wiec raczej bez ciśnienia było. Na razie nie panikuje i staram się normalnie funkcjonować, to co mnie martwi bardziej to jak ja będę sie czuła, nie chce sie nakręcać na nic. Jak Was czytam to o wielu rzeczach i możliwych problemach nie mam pojęcia i nie wiem czy chce wiedzieć 🙈W czwartek mam wizyte, na której powinno już być serce, zobaczymy co dalej. Póki co jest urlop, morze i rowery 👍
Zazdroszczę napewno będzie wszystko ok który tydzien U Was?
 
Dziewczyny Wy chodzicie do pracy czy jak dowiedziałyście się o ciazy to poszłyście na l4 ja poszlam na l4 praca fizyczna o pierwsza ciaze staraliśmy się 4 lata boje się ale wiecie co nie mogę sobie znalesc miejsca w domu nie umiem nic nie robić oszczędzać się w domu wkoło to samo nie mogę się przestawić na siedzenie w domu bije się ze depresji dostanę 🤣
Ja na L4 od czerwca😊 i tez chciałam się oszcZedzwc ale mój żłobkowy syn więcej jest ze mną w domu niż w żłobku wiec mam kolorowo 🙈🤣 mi wręcz dni i tygodnie uciekają tak szybko ze boje się ze nie nacieszę się ta ciąża 🙈😍
 
reklama
Dziewczyny Wy chodzicie do pracy czy jak dowiedziałyście się o ciazy to poszłyście na l4 ja poszlam na l4 praca fizyczna o pierwsza ciaze staraliśmy się 4 lata boje się ale wiecie co nie mogę sobie znalesc miejsca w domu nie umiem nic nie robić oszczędzać się w domu wkoło to samo nie mogę się przestawić na siedzenie w domu bije się ze depresji dostanę 🤣
Ja do pracy chodzę, trochę pracuję zdalnie bo budujemy dom. Ale ja mam pracę biurową ale czasem stresującą, w pierwszej ciąży proszlam na L4 2 miesiące przed porodem głównie dlatego, że bolały mnie już plecy od tego siedzenia. A teraz planuje iść we wrześniu, bo nie chce się tak obciążać o stresować, tym bardziej że teraz synek jest jeszcze i nie mogę po pracy odpocząć.
 
Do góry