reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny, które robicie sobie zastrzyki z heparyny, nie wypuszczajcie bąbelka powietrza, które jest w strzykawce. Pan Pielęgniarka na Instagramie tłumaczy jak robić zastrzyki z heparyny aby były jak najmniej bolesne i żeby nie pojawiały się siniaki.
Też to widziałam:) nie wypuszczam, a siniaki na pół brzucha xd
 

Załączniki

  • IMG_20220614_103114.jpg
    IMG_20220614_103114.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 62
reklama
Jezu, ja miałam progesteron na początku koło 20, potem mi jeszcze trochę spadł. Jak się okazało wyjściowy progesteron był koło 10, wiec nie miało skąd być szału. Trochę więcej wiary :) i mówi to naczelna panikara :D
Ja miałam wyjściowy 9 potem urósł do 11 a teraz 9+0 i 21. Morfologia jest jeszcze lepsza, wrzucę Wam. Przepraszam, że panikuje. W lutym poroniłam i teraz mnie wszystko przeraża. Przepraszam
 

Załączniki

  • Screenshot_20220617-145225_Acrobat for Samsung.jpg
    Screenshot_20220617-145225_Acrobat for Samsung.jpg
    208,8 KB · Wyświetleń: 68
  • Screenshot_20220617-145236_Acrobat for Samsung.jpg
    Screenshot_20220617-145236_Acrobat for Samsung.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 71
U nas jeżeli chodzi o wyprawkę to cześć mamy po synku takie neutralne kolory a trochę tylko dokupie… w sumie większość mamy 😊 łóżeczko musimy kupić z takich większych zakupów 😊
A co do imion to jak będzie dziewczynka będzie Liwia a póki co moje typy na chłopca to Aron Bruno Olaf i Kornel 😊 ciekawe czy coś z tych mężowi przypadnie do gustu 😊 mamy już synka Oliwiera 😊
Dziewczyny odliczam godziny do poniedziałku ❤️
 
reklama
Do góry