reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Tak mnie boli w dole podbrzusza po tej stronie co jest ten siniak. I się już martwie oczywiście skąd ten bol. Czy To możliwe że mi tak promieniuje w dół od tego siniaka? 😢
 
reklama
Tak mnie boli w dole podbrzusza po tej stronie co jest ten siniak. I się już martwie oczywiście skąd ten bol. Czy To możliwe że mi tak promieniuje w dół od tego siniaka? 😢
Możliwe niestety. Ja jak miałam siniaka wtedy co krew mi się cofnęła do strzykawki, to zrobiła się w tym miejscu gula i nawet nie mogłam się dotknąć z bólu.
Taki miałam jeden bok brzucha wtedy.
 

Załączniki

  • IMG_20220616_190435.jpg
    IMG_20220616_190435.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 55
Możliwe niestety. Ja jak miałam siniaka wtedy co krew mi się cofnęła do strzykawki, to zrobiła się w tym miejscu gula i nawet nie mogłam się dotknąć z bólu.
Taki miałam jeden bok brzucha wtedy.
tylko mnie niżej ciągnie przy pachwinie tak jakby, ale w linii jak jest siniak 😢
 
Niżej zrobiłaś zastrzyk i dlatego tak. Spokojnie. Nawet gdyby ten ból nie był od tego siniaka, to ból w pachwinach jest normalny w ciąży. Więzadła się rozchodzą 😉
ale to nie ten bol. Bo pachwina jako taka nie boli tylko obok. Mam nadzieję że mi to minie bo bede się tym przejmować.
 
reklama
To ja tak będę miała w lipcu i tez mnie to na maksa stresuje. Nie wiem czy gdzieś cichaczem jednak tego usg nie zrobię, bo miesiąc to strasznie długo
Ja jakoś wytrzymam, generalnie nic złego się nie dzieje, nie mam plamienia, bóli, czuję się też bardzo dobrze, miałam tylko dwu tygodniowe mdłości. Potem sobie to wynagrodze bo wizytą 29.06 i 02.07 prenatalne 🥰
 
Do góry