reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny, które macie termin na okolice 06.01 jakie macie teraz bety? U mnie dzisiaj skończony 5tc i beta 1107. Już mam wkręt, że za nisko 🙄
Niestety nie miałam jak jej dziś zrobić, ponieważ poza bólem piersi nie mam innych objawów, to zrobilam dla spokoju ducha po poludniu test. Wyszla mocna kreska, więc nie zamartwiam się na zapas.
Glupie to ale mnie uspokoiło🤣🙃
 

Załączniki

  • 20220506_202133.jpg
    20220506_202133.jpg
    700,2 KB · Wyświetleń: 76
reklama
ja chce robić Nifty w 10 tc, nie czytałam jeszcze porównania z innymi badaniami ale wielu moich znajomych robiło. Masz jakieś stronki do polecenia gdzie można o tym poczytać?
Ja na razie dzis przegladalam strone mamy ginekolog, ona ma tam takie zestawienie z opisem ale generalnie mowi, że wszystkie testy sa dobre.Z moich znajomych nikt nie robil,wiec nie mam nawet z kim pogadac🤷‍♀️
 
Cześć, można dołączyć? 😏
Na razie na chłodno, jestem po 2 stratach w 8 i 4 tc i jednym biochemię z zeszłego roku. Po masie badan i kuracji małża niespodziewanie w tym cyklu zaskoczyło. Juz 23dc wyszły dwie krechy( test zrobilam tylko dlatego, że następnego dnia mieliśmy wesele znajomych 😅) objawów nie miałam oprócz chęci zabicia każdej napotkanej osoby;). Teraz wg OM jestem 4+3. Termin na 12.01.23
Do wizyty 21 maja jeszcze podchodzę chłodno, może jak bedzie juz serduszko to odetchne..
Robiłam bete w środę wynik 221.10, w piątek 523,40. Wiec przyrost w normie poki co. Po jednej wizycie w 3+4 jesgem, no bo lekarz przepisal metydel;jaaakos tak.. no i progesteron Besis 100mg i 200mg na wieczór. I euthyrox oprócz tego od lat. Troxhe się rozpisałam.. mam nadzieje ze dojdzie nas tu więcej i bardzo miło mi do was dolaczyc 😀😀
 
Dziś zrobiłam jeszcze jeden test i dziwię się bo kreseczka jest bladsza niż z wczorajszych ?
 

Załączniki

  • 20220507_075520.jpg
    20220507_075520.jpg
    554,5 KB · Wyświetleń: 88
Dziś zrobiłam jeszcze jeden test i dziwię się bo kreseczka jest bladsza niż z wczorajszych ?
Nie widac tego tak na zdjeciu, bo sa zrobione pod kątem a nie na wprost, zresztą na tym etapie rozne testy mimo ze czulosc 10 z roznym natezeniem wychodzą, to raczej normalne. Jak zrobilam nordtest to zwatpilam, a jak zrobilam pink strumieniowy juz czulam spokój, także, zrob bete i przyrost po 48 i bedziesz miec odp pewną.
 
reklama
Do góry