reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Byłam jeszcze dziś na becie i progesteronie bo miałam wykupiony voucher w labo i o ile beta przyrasta ładnie chyba to nie wiem czy progesteron nie jest jednak niski.

Beta z 4.05 - 269,36
Beta z 6.05 - 769,58

Progesteron z 02.05 -22,40
Progesteron z 6.05 - 23,20


Ktoś się zna na progesteronie? Mam w razie co kupiony duphaston ale nie wiem czy brać czy jest w porządku. Ginekolog na urlopie do środy.
Lekarzem nie jestem, ale moim zdaniem bardzo ładny progesteron. Nie brałabym żadnych leków bez wskazań lekarza.Żadnych negatywnych objawów nie masz?
 
Byłam jeszcze dziś na becie i progesteronie bo miałam wykupiony voucher w labo i o ile beta przyrasta ładnie chyba to nie wiem czy progesteron nie jest jednak niski.

Beta z 4.05 - 269,36
Beta z 6.05 - 769,58

Progesteron z 02.05 -22,40
Progesteron z 6.05 - 23,20


Ktoś się zna na progesteronie? Mam w razie co kupiony duphaston ale nie wiem czy brać czy jest w porządku. Ginekolog na urlopie do środy.
Wg mojego gina prog powyżej 20 to bardzo ładny wynik :) mi wzrósł od 15,50 do 18 przy becie 178 i dostałam luteinę ale to przez wcześniejsze biochemy, ogólnie mówił że wynik jest dobry
 
Wg mojego gina prog powyżej 20 to bardzo ładny wynik :) mi wzrósł od 15,50 do 18 przy becie 178 i dostałam luteinę ale to przez wcześniejsze biochemy, ogólnie mówił że wynik jest dobry
Bardzo mnie uspokoiłas, koleżanka mi mówiła że miała grubo powyżej 30 i że mój to mało trochę
 
Bardzo mnie uspokoiłam, koleżanka mi mówiła że miała grubo powyżej 30 i że mój to mało trochę
No ja bym się nie sugerowała tym co miała koleżanka tylko tym co powie lekarz :) normy proga mają dosyć duża rozpiętość, także może być u każdej z nas naprawde różnie. Więc jeżeli nie plamisz czy coś to ten wynik jest jak najbardziej ok :)
 
Ja ostatnio czytałam o wizytach u dentysty w ciąży i w artykule stwierdzono, że stres matki wynikający ze strachu przed bólem jest bardziej szkodliwy niż odpowiednio dobrane znieczulenie! Także laseczki, rozsądek owszem, ale różowe okulary na oczy i no stress!😎😎
 
Jestem po pierwszej wizycie, jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym. W poniedziałek kolejna wizyta i już powinien być na niej zarodek. Jedynie co mnie zmartwiło, to umiejscowienie ciazy w obrębie macicy, ale w jej rogu.. choc lekarka twierdzi, ze takie ciaze rozwijają się prawidłowo.. ale jednak zmartwiła mnie, bo skoro zwróciła na to uwage, to coś to oznacza...
 
Cześć.
Mam na imię Paulina i mam 29 lat.
Dziś zrobiłam test i szczerze jestem przerażona... Mam już dwójkę. Z facetem z którym wyszły mi teraz pozytywne testy nie jestem w związku. Rozstaliśmy się jakiś czas temu i tak spotykaliśmy się raz na jakiś czas... No ale dwa testy się raczej nie mylą, nie? 🤔
 

Załączniki

  • 20220506_122022.jpg
    20220506_122022.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 112
  • received_1631032057275281.jpeg
    received_1631032057275281.jpeg
    43 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Dziewczyny, które macie termin na okolice 06.01 jakie macie teraz bety? U mnie dzisiaj skończony 5tc i beta 1107. Już mam wkręt, że za nisko 🙄
 
Do góry