reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Oj tak, i ogólnie jestem póki co na urlopie, bo tak miałam zaplanowany, i pytając się o l4 gina,czy mógłby mi teraz wystawić, bo trochę szkoda tych dni urlopowych, to nie był chętny za bardzo i powiedział, że gdybym nie była na urlopie teraz to by mi wystawil i koniec końców zrezygnowałam, bo nie będę się płaszczyć przed nim, ale dziwne. Zastanawia mnie, czy oni są jakos rozliczani z wystawionych zwolnień lekarskich, ze tak nie chętnie je wystawiają.
Dziwne bo moja poprzednia ginekolog co wizytę pytała czy potrzebuje zwolnienia i ta obecna również. Byłam jak narazie u niej 2 razy i dwa razy pytała czy piszemy zwolnienie. 🧐
 
Dziewczyny! A ja mam pytanie. Usg prenatalne mam u innego ginekologa 30 czerwca. Moja ginka kazała mi się umówić na wizytę do niej 1 lipca czyli już dzień po, bo to beszie 4 tygodnie od ostatniej wizyty u niej. Co o tym sądzicie? No nie uśmiecha mi się przyznam w dwa dni u lekarzy zostawić 600 zł bo usg prenatalne 390 a wizyta u mojej gin 200.. poszlibyście normalnie dzień po na wizytę czy kednak przelozylybyscie na później? A może macie podobna sytuacje ? :D
 
Dziewczyny! A ja mam pytanie. Usg prenatalne mam u innego ginekologa 30 czerwca. Moja ginka kazała mi się umówić na wizytę do niej 1 lipca czyli już dzień po, bo to beszie 4 tygodnie od ostatniej wizyty u niej. Co o tym sądzicie? No nie uśmiecha mi się przyznam w dwa dni u lekarzy zostawić 600 zł bo usg prenatalne 390 a wizyta u mojej gin 200.. poszlibyście normalnie dzień po na wizytę czy kednak przelozylybyscie na później? A może macie podobna sytuacje ? :D
ja właśnie nie wiem jak to ogarnąć bo tak samo mam mieć prenatalne u innego 4.07. Co prawda za tydzień mam wizytę u mojego gina to może mi coś powie więcej ale z kolei nie wiem jak wyglądają same prenatalne. Od razu na jednej wizycie dostanę opis itd czy za jakiś czas będę znowu musiała jechać odebrac.
 
ja właśnie nie wiem jak to ogarnąć bo tak samo mam mieć prenatalne u innego 4.07. Co prawda za tydzień mam wizytę u mojego gina to może mi coś powie więcej ale z kolei nie wiem jak wyglądają same prenatalne. Od razu na jednej wizycie dostanę opis itd czy za jakiś czas będę znowu musiała jechać odebrac.
Jeśli samo usg prenatalne to dostajesz od razu opis na wizycie a jak robisz np pappe to ja na nią czekałam 2 tyg :)
 
Jeśli samo usg prenatalne to dostajesz od razu opis na wizycie a jak robisz np pappe to ja na nią czekałam 2 tyg :)
aha no właśnie bo średnio trochę widzę jechać 200 km za dwa tygodnie do Poznania. Nie wiem zresztą czy będę robić pappe, będę się pytać za tydzień na wizycie. Też mnie przerazaja te koszty. Ja u swojego gina place 300 zł za każda wizytę także 🤔
 
Dziewczyny! A ja mam pytanie. Usg prenatalne mam u innego ginekologa 30 czerwca. Moja ginka kazała mi się umówić na wizytę do niej 1 lipca czyli już dzień po, bo to beszie 4 tygodnie od ostatniej wizyty u niej. Co o tym sądzicie? No nie uśmiecha mi się przyznam w dwa dni u lekarzy zostawić 600 zł bo usg prenatalne 390 a wizyta u mojej gin 200.. poszlibyście normalnie dzień po na wizytę czy kednak przelozylybyscie na później? A może macie podobna sytuacje ? :D
Ja bym poszła do swojej...jeden dzień różnicy a jednak jakoś tak już się zna lekarza 🙂 ale to tylko moje zdanie 🙂 ja umówiłam się dzisiaj w jakimś centrum na 1 lipca....wizytę u mojego mam 23 czerwca...zobaczę co mi powie, może poleci inne miejsce...u mnie prenatalne są refundowane (35 lat) ale problemem może być waga....i nie chcę iść do kogoś, kto popatrzy i stwierdzi, że i tak nic nie widać 😛
 
Mam pytanko jeszcze odnośnie infekcji...w nocy miałam gorączkę 38 stopni, teraz temp spadła do 37,6...w razie podejrzenia infekcji gdzie należy się zgłosić na sor w szpitalu w którym leżałam czy do lekarza prowadzącego?
Ja zgłaszałam do swojego lekarza bo też odpisuje mi i jesteśmy w kontakcie. Ale jeśli wolisz to jedz na SOR.
 
reklama
Hej, ja juz po wizycie ale dopiero teraz mam przysłowiowe 5minut.
Krwiak się zmniejsza, dzidzia rosnie.
Orienfuje się któraś z was jak to jest? Bede robic nifty. Lekarz powiedział że w 10+4 juz mogę wiec tak tez się zapisałam. Zdozumialam ze na wynik czeka się 3 tyg? Chyba.. trochę za dużo informacji bylo 😂 i ze nie muszę robić usg genetycznego wtedy? Czy ja cos pokręciłam..
Ale dostałam ladna fotkę i na tym się skupiłam 😂
 

Załączniki

  • 20220606_151934.jpg
    20220606_151934.jpg
    685 KB · Wyświetleń: 56
Do góry