reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry;)
Pierwsze spodnie zaczynają cisnąć ;)
+1,5 kg 😱

Piękny brzuszek 🥰
Moją mamę dzisiaj zaczepiła koleżanka i zapytała czy jestem w ciąży. Mama potwierdziła, a ona do niej który miesiąc, czy już 6 czy dalej. A mama - 7 tydzień. 😂
A na Dzień Matki w przedszkolu już wszyscy mi gratulowali. Tak mnie wywaliło. A chciałam ukryć do 12tc. No cóż. 🤷🏽‍♀️
 
Cześć dziewczyny jakiś czas temu pisałam że mam plamienia -brazowe brudzenie .W niedzielę w nocy mąż zawiózł mnie do szpitala żaden z lekarzy nie potrafił się określić skąd plamienie🤦‍♀️ we wtorek po badaniu ginekologicznym zaczęłam krwawic 😏wstałam do wc i cala wkładka we krwi 😱dopiero w czwartek przy wypisie pani doktor stwierdziła że ona widzi małego krwiaczka. Dziecko żyje I rośnie a to najważniejsze! Wczoraj wróciłam do zastrzykow clexane i dzisiaj zobaczyłam mały brązowy ślad na wkładce 😏myślicie że clexane może powodować te plamienia ?
 
Piękny brzuszek 🥰
Moją mamę dzisiaj zaczepiła koleżanka i zapytała czy jestem w ciąży. Mama potwierdziła, a ona do niej który miesiąc, czy już 6 czy dalej. A mama - 7 tydzień. 😂
A na Dzień Matki w przedszkolu już wszyscy mi gratulowali. Tak mnie wywaliło. A chciałam ukryć do 12tc. No cóż. 🤷🏽‍♀️
Hehe u mnie też już rodzina męża jakiś czas pyta, czy przy nadziei nie jestem, bo przytyłam i brzuch wywaliło 🙈 dziś przyjechały siostry męża, bo w tygodniu miał 30 urodziny i na dzień dobry jedna już się domyśliła, bo jakoś inaczej na buzi wyglądam.

Co do płci i przeczuć, kilka ciąż za mną, w każdej poza ostatnią miałam dobre przeczucia. Z synkiem byłam pewna, że dziewczynka 🤭 teraz czuję, że dziewczynka, ale ważne, by fasolka rosła zdrowo i się urodziła w terminie ❤️
 
reklama
Do góry