reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Dokładnie ! Musimy dac radę 😄

Ja to już się nie dopinam w niektórych spodniach :/ niestety szybko bardzo mi wywaliło brzuszek mały mimo, ze to dopiero koniec 7 tyg :/ ale podobno tak jest w drugiej ciąży. Inna sprawa, ze ja tez nie lubię jak mnie coś ciśnie w brzuch 😄
Dla przykładu Ci powiem, ze poprzednim razem przytyłam 27 kg 🙈 A startowałam z wagi 58 kg 😅także u mnie cała garderoba poszła do wymiany, ale tak jak pisała @becia.25 u mnie tez w 5 zaczął się największy wzrost wagi. Teraz będę próbowała tyle nie wpieprzac, bo niestety ciąża ciążą, ale później żarłam wszystko jak leci i niezbyt zdrowo. Na szczęście 22 kg spadło, zostało 5 ale to nic.
U mnie też druga ciąża i też bardzo szybko mi brzuszek wywaliło. Chodzę w sukienkach głównie bo mnie wszystko ściska
 
reklama
Do góry