reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziękuję bardzo za wsparcie online ❤
Wczoraj mialam okropny dzień do popołudnia- stres, bol brzucha ze stresu jak przed obroną pracy, łzy w oczach i próba nastawienia się do dzisiejszej wizyty tak, żeby nie plakać przy lekarzu i mie histeryzować. Modlę się tylko by było yo już poronienie na wczesnym etapie, brak jaja aby tylko nie pozamaciczna. Szczerze powiem, że nienawidzę szpitali i nie chcę tam trafić, nie wiem jak wyjaśnić córkom, czemu tam trafię i synek będzie przezywał stres, jest ostatnio nie dobry dla mnie, a ja i tak w stresie, a jeszcze na dzień mamy jak nie dotrę 30.05 to on to odbierze, jako karę. Bo mamy ostatnio trudną zbuntowaną relację. Ehhh
Wizyta 15.30... będę się trząść ze strachu i zaciskać oczy.
Trzymam kciuki 🤞❤️
 
reklama
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Nuskalka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@Jbedemama - wizyta 20.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Invicta - wizyta 24.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@pietraczkaa - wizyta 26.05
@Madlein - wizyta 26.05
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05
@stella33 - wizyta 30.05 i 1.06
@Moonstone - wizyta 30.05
@Angelina1990 - wizyta 30.05
@Kamilad - wizyta 31.05
@karolcia12689 - wizyta 31.05
@becia.25 - wizyta 3.06
@olguuu - wizyta 06.06
@Carolina123 - wizyta 8.06
@xdorotaa - wizyta 9.06
@Magda07 - wizyta 15.06

PRENATALNE ☯️
@xdorotaa - 10.06
@Carolina123 - 21.06
@stella33 - 23.06
@Madlein - 24.06

* jeśli chcesz znaleźć się na liście, zacytuj proszę ten post wpisując datę Twojego badania 📋
Wizyta 26.05.
 
Dziękuję bardzo za wsparcie online ❤
Wczoraj mialam okropny dzień do popołudnia- stres, bol brzucha ze stresu jak przed obroną pracy, łzy w oczach i próba nastawienia się do dzisiejszej wizyty tak, żeby nie plakać przy lekarzu i mie histeryzować. Modlę się tylko by było yo już poronienie na wczesnym etapie, brak jaja aby tylko nie pozamaciczna. Szczerze powiem, że nienawidzę szpitali i nie chcę tam trafić, nie wiem jak wyjaśnić córkom, czemu tam trafię i synek będzie przezywał stres, jest ostatnio nie dobry dla mnie, a ja i tak w stresie, a jeszcze na dzień mamy jak nie dotrę 30.05 to on to odbierze, jako karę. Bo mamy ostatnio trudną zbuntowaną relację. Ehhh
Wizyta 15.30... będę się trząść ze strachu i zaciskać oczy.
Tule mocno !❤️
 
Cześć Wam! Cieszę, że do Was dołączyłam. Zrobiłam wczoraj test dwie kreski. Wizytę u ginekologa umówiłam na 27 maja. To moja pierwsza ciąża. :) Trochę się stresuje, ponieważ nie wiem czegoś się spodziewać na pierwszej wizycie? Jak to wygląda? Dziękuję za odpowiedź. :)
witaj, wszystko zależy od lekarza i zaawansowania ciąży. Ja na pierwszej wizycie byłam w 4+0tc, ale ja mam za sobą straty i musiałam się zgłosić po leki. Dosłownie na tej wizycie dostałam tylko recepty i kilka zaleceń. Na kolejną poszłam w 6+0 wg OM. Miałam konsultacje + USG. Był pęcherzyk ciążowy o ciałko żółte. Poszłam kolejny 6 dni później, bo się uparłam że chce sprawdzić czy jest serduszko 🙂 jeżeli to Twoja pierwsza ciąża, nie potrzebujesz leków, nie plamisz i nic się nie dzieje polecam wybranie się na wizytę w okolicach 7 tygodnia wg OM. Wtedy będzie wszystko jasne i zaoszczędzi Ci nie potrzebnych stresów. Co do przebiegu wizyty zależy od lekarza. Jak dawno nie byłaś to zbada Ci pewnie dodatkowo piersi i zrobi cytologię 😉
 
witaj, wszystko zależy od lekarza i zaawansowania ciąży. Ja na pierwszej wizycie byłam w 4+0tc, ale ja mam za sobą straty i musiałam się zgłosić po leki. Dosłownie na tej wizycie dostałam tylko recepty i kilka zaleceń. Na kolejną poszłam w 6+0 wg OM. Miałam konsultacje + USG. Był pęcherzyk ciążowy o ciałko żółte. Poszłam kolejny 6 dni później, bo się uparłam że chce sprawdzić czy jest serduszko 🙂 jeżeli to Twoja pierwsza ciąża, nie potrzebujesz leków, nie plamisz i nic się nie dzieje polecam wybranie się na wizytę w okolicach 7 tygodnia wg OM. Wtedy będzie wszystko jasne i zaoszczędzi Ci nie potrzebnych stresów. Co do przebiegu wizyty zależy od lekarza. Jak dawno nie byłaś to zbada Ci pewnie dodatkowo piersi i zrobi cytologię 😉
Dziękuję :)
 
Jak to jest z tymi tygodniami ? Ostatnia miesiączka 15.04., owulacja w 21 dc. 12 maja byłam u lekarza ( w innej sprawie) i mówił, że jakby doszło do zapłodnienia to byłby 3t4d. Aplikacja pokazuje dziś 5t5d, ale na pewno ciąża młodsza, bo beta dopiero 12,3. Cykle nieregularne, ostatni 40 dni... Da się jakoś to obliczyć ?
 
reklama
Jak to jest z tymi tygodniami ? Ostatnia miesiączka 15.04., owulacja w 21 dc. 12 maja byłam u lekarza ( w innej sprawie) i mówił, że jakby doszło do zapłodnienia to byłby 3t4d. Aplikacja pokazuje dziś 5t5d, ale na pewno ciąża młodsza, bo beta dopiero 12,3. Cykle nieregularne, ostatni 40 dni... Da się jakoś to obliczyć ?
Wez kalkulator w którym jest termin zapłodnienia, ja tam wpisuję termin owulacji - mniej więcej ci powinno wyjść :)
 
Do góry