reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
My w sumie tak samo musimy pojechać za materacami do łóżeczek, ale już pare oglądałam szukałam tak samo po internatach jakie są najlepsze, ale już sama przy tym głupieje. Bo kiedyś super były te z kokosem, a teraz niby już najlepsze są wysoko elastyczne piankowo-lateksowe. Może Wy już macie jakieś wybrane i coś polecicie? 😉

Tez pol internetu przeczytałam :D kokosowy mieliśmy my ostatnio i ja nie polecam .. zle mi się spało. Dla dziecka wybranego tez nie mamy ale tez właśnie wyczytałam ze ten piankowe lateksowy polecany jest 🙈🙈🙈
 
Tez pol internetu przeczytałam :D kokosowy mieliśmy my ostatnio i ja nie polecam .. zle mi się spało. Dla dziecka wybranego tez nie mamy ale tez właśnie wyczytałam ze ten piankowe lateksowy polecany jest 🙈🙈🙈
A to mi z kolei pani w sklepie ostatnio polecała do łóżeczka kokos-gryka. No i żeby na początku maluch leżał na tej stronie kokosa a jak będzie miał około 8 msc to przekręcić materac na stronę gryki :p nie wiem ile w tym prawdy, ale przekazuje co mówiła:)
 
Ja jak patrzę to mam już dużo pokupowane. Z ciuszkow to sama nic nie kupiłam, wszystko od kogos. Zastanawiam się kiedy zacząć prac, teraz wydaje mi się że jeszcze za szybko.
Bliźniaki fajna sprawa, choć podwójna robota. Z drugiej strony to teraz się zastanawiamy, czy będzie drugie. Ja zawsze myślałam o tym, że 2 czy nawet 3 dzieci to fajnie bo mają rodzeństwo. Mój partner chciał mieć jedno i w sumie jak się przyzwyczaiłam do tej myśli, plus po początku ciąży nie chciałabym znowu przeżywać tego samego. Teraz mój partner się uaktywnił i zagaduje co myślę. 😄
 
A to mi z kolei pani w sklepie ostatnio polecała do łóżeczka kokos-gryka. No i żeby na początku maluch leżał na tej stronie kokosa a jak będzie miał około 8 msc to przekręcić materac na stronę gryki :p nie wiem ile w tym prawdy, ale przekazuje co mówiła:)
Od kilku lat już nie są polecane. Przynajmniej nie w necie.
 
reklama
Do góry