reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć wszystkim :)

Z moich wyliczeń wychodzi że też będę miała termin na styczeń 🥰 na początku tego tygodnia zrobilam sobie 2 różne testy i wyszły pozytywne :) mam nadzieję że będzie łatwiej ze wsparciem ludzi przechodzących dokładnie to samo co ja :p

Pozdrawiam,
Ula
Witamy Cię gorąco 💗
 
reklama
Cześć dziewczyny moj termin pokazuje na 04.01.2022 :) Ale mam pytaniedo Was czy Wy tu widzicie jeden czy dwa pęcherzyki ? pierwsze usg z 5 tygodnia ciazy drugie z 6 tygodnia ciazy. :D Bo już zguplam nic nie wspominal ginekolog o dwóch al3 za to przepisał i duphastpn i luteine A przy pierwszej ciazy pojedynczej tylko luteine.
 

Załączniki

  • 20210512_155147.jpg
    20210512_155147.jpg
    176,2 KB · Wyświetleń: 87
  • 20210512_155115.jpg
    20210512_155115.jpg
    74,6 KB · Wyświetleń: 87
Cześć dziewczyny moj termin pokazuje na 04.01.2022 :) Ale mam pytaniedo Was czy Wy tu widzicie jeden czy dwa pęcherzyki ? pierwsze usg z 5 tygodnia ciazy drugie z 6 tygodnia ciazy. :D Bo już zguplam nic nie wspominal ginekolog o dwóch al3 za to przepisał i duphastpn i luteine A przy pierwszej ciazy pojedynczej tylko luteine.
Na tym drugim foto to jest pokazany, tak myśle ten „sprzęt” (wybacz mam mgle zapomniałam jak to się nazywa) który wkłada do pochwy
 
Cześć dziewczyny moj termin pokazuje na 04.01.2022 :) Ale mam pytaniedo Was czy Wy tu widzicie jeden czy dwa pęcherzyki ? pierwsze usg z 5 tygodnia ciazy drugie z 6 tygodnia ciazy. :D Bo już zguplam nic nie wspominal ginekolog o dwóch al3 za to przepisał i duphastpn i luteine A przy pierwszej ciazy pojedynczej tylko luteine.
Niestety nie jestem specjalistą od usg, wiec raczej nie pomogę. Moim zdaniem każdy lekarz by zwrócił uwagę na dwa pecherzyki. Może to jajnik? Dziwne, ze na obu zdjęciach masz mierzony tylko jeden pecherzyk.
 
reklama
Do góry