reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja całą ciąże z córką piłam, a teraz od dwóch tyg wypiłam może trzy, bo nie mam kompletnie ochoty 🤷🏼‍♀️
Podobno najnowsze zalecenia mówią, że jednak dużo nie powinno się pić. Jak kiedyś mówili, ze spokojnie dwie filiżanki można to teraz chyba jedna czy coś takiego. W miligramach to jest jakoś podane nie pamietam dokładnie
 
Cześć dziewczyny dołączam i ja🙂to moja 3 ciąża i drugi dzidziuś (pierwsza biochemiczna). Mam już synka z końca grudnia 2018, który miał być styczniowy i to dzieciątko ma taki sam termin jak mial mieć synek 7.01🙂na razie kreska jeszcze blada ale jestem dobrej mysli🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210502_171253.jpg
    IMG_20210502_171253.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 126
Cześć dziewczyny dołączam i ja🙂to moja 3 ciąża i drugi dzidziuś (pierwsza biochemiczna). Mam już synka z końca grudnia 2018, który miał być styczniowy i to dzieciątko ma taki sam termin jak mial mieć synek 7.01🙂na razie kreska jeszcze blada ale jestem dobrej mysli🙂
Gratulacje!!! Oby wszystko dobrze się rozwijało :) Betę już roibłaś może? Kiedy planujesz iść do ginekologa? ;)
 
Ja całą ciąże z córką piłam, a teraz od dwóch tyg wypiłam może trzy, bo nie mam kompletnie ochoty 🤷🏼‍♀️
Podobno najnowsze zalecenia mówią, że jednak dużo nie powinno się pić. Jak kiedyś mówili, ze spokojnie dwie filiżanki można to teraz chyba jedna czy coś takiego. W miligramach to jest jakoś podane nie pamietam dokładnie
Hmm no właśnie, muszę o tym trochę poczytać. Co prawda nie robię sobie jakiejś "siekiery" i w wielkim dzbanie nie piję, ale jednak. To tylko kawa, zawsze można odstawić. Moja koleżanka w pracy piła Mama Coffee Pregnant, ale już chyba wolałabym wgl odstawić niż szukać zamienników
 
Hmm no właśnie, muszę o tym trochę poczytać. Co prawda nie robię sobie jakiejś "siekiery" i w wielkim dzbanie nie piję, ale jednak. To tylko kawa, zawsze można odstawić. Moja koleżanka w pracy piła Mama Coffee Pregnant, ale już chyba wolałabym wgl odstawić niż szukać zamienników
Co do kawki to postanowiłam że zostanę przy jednej z dużą ilością mleka😀jakoś te zamienniki napchane chemia mnie nie przekonuja🙂
 
reklama
Moje z dzisiaj też takie [emoji846] trzeba być dobrej myśli [emoji846]
Cześć dziewczyny dołączam i ja[emoji846]to moja 3 ciąża i drugi dzidziuś (pierwsza biochemiczna). Mam już synka z końca grudnia 2018, który miał być styczniowy i to dzieciątko ma taki sam termin jak mial mieć synek 7.01[emoji846]na razie kreska jeszcze blada ale jestem dobrej mysli[emoji846]
20210502_174713.jpeg
 
Do góry