reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A mój mąż wczuwa się w rolę taty i usypia psa na rękach 🤦🏼‍♀️
Plecy bolą okropnie tylko ciepłe kąpiele i masaże pomagają. Póki co cisza więc w niedzielę jedziemy do szpitala na KTG.
 

Załączniki

  • IMG_20200102_205244.jpg
    IMG_20200102_205244.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 140
Jutro zaczynam 38 tc. Dzisiaj szlam na krótki spacer i musiałam czym prędzej wracać do domu, bo prawie płakałam z bólu. Tak mnie klulo w spojeniu lonowym i pachwinach, że nie mogłam się doczłapać do domu. Jak się położyłam chwilę ustalo, a teraz znowu się rozpoczęło z podwójną mocą. Przeczytałam, że może być to rozejscie spojenia i zaczęłam się bać. Miałyście podobnie? Ból jest nie do wytrzymania.
Miałam tak jakoś początkiem grudnia. Poszłam z psem na spacer 10 minut od domu złapał mnie taki ból że 40 minut do domu wracałam... Ledwo szłam, wszystkie mohery mnie po drodze wymijały. Trzymało jakoś ok dwóch dni, dużo leżałam i to pomogło
 
Jutro zaczynam 38 tc. Dzisiaj szlam na krótki spacer i musiałam czym prędzej wracać do domu, bo prawie płakałam z bólu. Tak mnie klulo w spojeniu lonowym i pachwinach, że nie mogłam się doczłapać do domu. Jak się położyłam chwilę ustalo, a teraz znowu się rozpoczęło z podwójną mocą. Przeczytałam, że może być to rozejscie spojenia i zaczęłam się bać. Miałyście podobnie? Ból jest nie do wytrzymania.
Ja tak mam od miesiąca ale teraz to już mogę rodzic więc nic z tym nie robię a wręcz specjalnie laże
 
reklama
Do góry