reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ale sie zdziwilam jak zobaczylam nowe wiadomosci tutaj na forum, patrze a Wy nie spicie :) u mnie dopiero wieczor :)

A w nocy w ogole nie czuje jak sie rusza, chyba tez spi :p najbardziej w ciagu dnia sie wierci
Oj, forum na noc zasypia - a szkoda bo bezsenne noce sie dluza.

Ja wczesniej tez rzadko w nocy czulam ruchy, teraz coraz czesciej mnie budza - sa mocniejsze/bardziej dotkliwe :(
 
Tez nie śpię od godziny, teraz wzięłam telefon do ręki. Zgaga mnie meczy, wypiłam szklankę mleka, poczytam co tam w internetach i postaram się znów zasnąć.
Ja popijam wode bo zaraz lek bede brac a potem moze odczekam godzine do sniadania, zjem i sprobuje znowu zasnac.

Co do zamknietego forum tez mam wrazenie, ze nic z tego nie bedzie a szkoda.
 
Czy macie jakiś sklep internetowy godny polecenia? Chodzi mi o rzeczy tupu pieluchy tetrowe, ręczniki, pościel, ochraniacze do łóżeczka?
Po dzisiejszym maratonie po sklepach nadal brakuje mi wielu rzeczy😔 Jak to jest,że półki pełne, kolorowo, wydaje się że do wyboru do koloru. A jak przychodzi co do czego to nie ma w czym wybierać😒 Albo cena odstrasza, albo kolor nie ten...
Hubi world na allegro, tanio fajna jakość 🙂
 
Ja duzo kupilam na all...

Posciel i ochraniacze do lozeczka? Niemal wszedzie teraz spotykam sie z opinia, ze NIE STOSOWAC na poczatku poduszki, koldry i ochraniaczy na szczebelki. Argumentem jest smierc lozeczkowa.
Poduszka i kołdra to na później. Ale że ochraniacz to samo zło??? Opinii na każdy temat można znaleźć wiele😉 Każdy robi według własnego rozsądku.
 
Ja popijam wode bo zaraz lek bede brac a potem moze odczekam godzine do sniadania, zjem i sprobuje znowu zasnac.

Co do zamknietego forum tez mam wrazenie, ze nic z tego nie bedzie a szkoda.
A dlaczego tak bardzo Wam zależy na forum zamkniętym? Tutaj też rozmawiamy. Dziewczyny są razem praktycznie od samego początku i rozumiem że może nie chcą dołączać każdego kto nagle zgłosi taką chęć. Może i trochę przykre, ale nic na siłę.
 
reklama
Do góry