reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja też biorę euthyrox i akurat dzisiaj o 2.30 miałam ochotę na ciacho i zjadłam kawałek a 7.30 wziełam tabletkę może nie zaszkodziłam.dziecku ten jeden raz U
Dzisiaj mam w planie dokupienie wszystkiego czego brakuje mi dla maluszka i (dla mnie). Zobaczymy czy się uda bo moja rodzinka już mi coś przebąkuje o innych planach. Widzę że wiele z Was ma już torby popakowane a ja w proszku.
Ja jeszcze nie mam nic nawet łóżeczka :)
 
Ja też biorę euthyrox i akurat dzisiaj o 2.30 miałam ochotę na ciacho i zjadłam kawałek a 7.30 wziełam tabletkę może nie zaszkodziłam dziecku ten jeden raz 😱
Nie. Teraz dziecko ma juz podobno swoja tarczyce a my dbamy o siebie. Najgorsze co moglo sie zdarzyc to to ze lek gorzej sie dzis wchlonal - ale gdzies czytalam, ze wystarcz4 godziny przerwy po posilku.
 
Dzisiaj mam w planie dokupienie wszystkiego czego brakuje mi dla maluszka i (dla mnie). Zobaczymy czy się uda bo moja rodzinka już mi coś przebąkuje o innych planach. Widzę że wiele z Was ma już torby popakowane a ja w proszku.
Ja mam taki plan na jutro bo jedziemy odebrac wozek to przy okazji moge dokupic brakujace rzeczy.
Nie mam jeszcze spakowanej torby...
 
My naszych chlopakow zostawilismy z harcerzami (kazdy w swojej grupie, dzis mają basen) i do 17h mamy swoj czas, to sie wybralismy do Ikea popatrzec za tymi kanapami do spania, moze cos wpadnie w oko. Jestesmy w drodze (40 km od naszego miejsca zamieszkania). Troche nie bardzo sie dzis czuje, ciągnie w pachwinach i nie wiem ile dam radę chodzic. I czy sie wyrobimy w czasie odebrac dzieci o 17h, jak ja chodzę tak połamana (bardzo wolno). Jestem dobrej mysli, nie powinno byc tak zle :D
Milego i spokojnego weekendu Wam zyczę.
 
My poprzednie dni spedzilismy w marketach budowlanych - tragedia :( tempo zolwia, poziom koncetracji niski zas irytacji wysoki a sily na te 'spacery' bliski zeru. Dzis lezakuje bo brzuch ciezki - Mala chyba lezy pupa centralnie na pepku taki szpic sie zrobil.

U mnie kolejny dzien remontu - Mala jak sie urodzi to pewnie bedzie zasypiac przy dxwieku wiertarki zamiast kolysanki 😜 bo ten dxwiek bedzie jej sie kojazyl z zyciem plodowym 😜
Do kuchni przemykam niemal pod drabina ;)
Nic nie moge znalexc.
Marze o spokoju.
 
:p dobrze, że te remonty robi się raz na długi czas, ja bym teraz w ciąży dostała jakiejś wścieklizny. Pamiętam jak 5 lat temu robili mi tu rodzice gruntowny remont. O co tu się działo:D Teraz to już tylko malowanko ścianek czy tam wymiana mebli raz na pare lat czyli przyjemniejsze rzeczy. Podejrzewam, że jak sie mała urodzi będę chciała się wziąć za obudowę domu:p Zwłaszcza ganek bo wygląda to masakrycznie.
 
reklama
U nas wlasnie gruntowny.
Gdyby nie Mala to pewnie jeszcze dlugo by sie nic nie dzialo.
Taki plus tej naszej KinderNiespodzianki 😀 ze komfort mieszkania sie podniesie. Bo dla Malej musi byc bezpiecznie, zdrowo i czysciutko 😀 ruszylo tatusia ❤.
Ciesze sie bo wczesniej nie moglam sie go doprosic i zawsze bylo cos innego do zrobienia. Dziecko dalo nam wiatr w zagle:)
 
Do góry