reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Za czasów mojego męża studiowała niejaka Mercedes :-)
U mnie miała byc właśnie Pola, ale okazuje się że to teraz bardzo popularne imię, stąd Mela.
Podoba mi się również Matylda. Oliwek sporo dzisiaj na podwórku :-) imię ładne. Sporo jest również Zosiek, Antosi, Zuziek no i Aleksander. Dla mnie imię musi odzwierciedlać osobe, a czy popularne to już inna sprawa.
:p O w dziecińtwie miałam właśnie Laure lalke, ale też Malwina i Jolanta były, a chłopiec Julian :p wlasnie Julian z Andzelika i Anną leżą w kołysce Laury:p oswajam nie męża z widokiem czegoś niemowlęco podobnego w domu.
No faktycznie tych imion sporo bo jak robiłam roczniki dla szkół u mnie w pracy to niektóre imiona przewijały się do pożygu. Na 20 pare klas i grup przedszkolnych po 25 dzieci raz jeden padło właśnie imię Randia:D aż sobie w google sprawdzałam...
Ja nie wspieram osób prywatnych. Przelewam pieniążki sprawdzonym i zarejestrowanym fundacją w KRS.
Znam zbyt dużo osób które zbieraly na chorego Maciusia, a chory Maciuś nigdy nie istniał. Mój kolega tam sobie dorabiał. Po 3 miesiącach miał nową bete.
 
reklama
U mnie jest Miłosz ❤ Jedyny w przedszkolu. Za to Jasiów,Stasiów,Franków i Antków pełno.Ale wiadomo każdemu podoba się co innego

U mnie w rodzinie jest dwóch. I kumpela też ma syna Miłosza. Hmn. Powiem tak, trochę nieładnie, nie lubię tego dziecka i dlatego imie mi zbrzydło. Jest wychowywane bezstresowo w poczuciu że jest najlepsze. W regionie Jasiow, Stasiow i Franków też pełno :-)
 
Michał :-)
Ja z kolei nie lubię Tymoteuszy, Miłoszów, Kacprow etc. Mam wrażenie że są przekombinowane lub w pretensjonalne. Rodzice zwykle chcą by dziecko było oryginalnie a już sporo tego wokół. Oczywiście nie mam na myśli tego by urazić męża :-)

Raz miałam w pracy chłopca 7 letniego. Przedstawiam się, podaję rękę. On podał swoje imiiona - Brajan Władysław. Nazwisko pominę. Ale pasowały do niego.
Mężowi podoba się Tymek, bo jest Tomek :-) Tymek i Tomek :-) będzie pewnie losowanie ;-) chyba ,że wymyślimy coś jeszcze, czasu troszkę zostało :-)
 
Dużo Lenek teraz:-) bardziej Oliwia jak dla mnie.
U nas podobny problem. Mąż chce Tymoteusza, córka chce Stasia a ja i syn Michała:-) moje dzieci to Ania i Tomek.... I co tu wybrać???
Tymek fajne, Stasiów teraz też się dookoła mnie narobiło. Michał to chyba teraz jedno z mniej popularnych u maluchów. Bo z mojego rocznika to Michałów Tomków i Łukaszy to było jak kamieni przy dordze;p
 
reklama
Do góry