reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dlatego jednak najlepiej zwalczyć wirus od środka Heviranem.Ale zobaczysz co lekarz poradzi.[/QUOTE]Odpisał ze heviran mam brać co 4 godziny z przerwą na sen [emoji848]
A on nie jest czasem na receptę?
 
Jaki cyrk.
Od 2018 roku wstawianie ciemnych plomb kobieta karmiacym, w połogu i w ciąży jest zakazane przez Unię.
A NFZ finansuje tylko od 3 do 3.
Wiec jestem ciekawa jak to jest
Dentysta bierze odpowiedzialność w razie powikłań po wstawieniu ciemnej plomby? Zostawia dziurę w zębie czy sam ponosi koszty?
 
Może trzeba opierdolic w końcu. Od kiedy nie dostałaś wypłaty?
Narazie 4 dzień spóźnienia chociaż wdl ZUS u ja powinnam dostawac do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca. Duży poślizg to nie jest ale miesiąc temu było to samo... i przelew zrobili 15 stego a 16 stego była kasa. Oczywiście było to po ostrej awanturze. Że już po kase poszedł mój facio żeby te nerwy nie odbiły się na dziecku.
 
reklama
Do góry