reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Pamięta ktoś jeszcze czy juz tylko ja stara jestem?
hqdefault.jpg
 
Pamięta ktoś jeszcze czy juz tylko ja stara jestem? Zobacz załącznik 1032025
Żwirek i Muchomorek haha :D Mi to chyba na sam widok tych muchomorów jakieś placebo włączyło bo ni stąd ni zowąd rozbolał mnie żołądek i oczywiście sraczka roku.
Pojechałam na trochę do rodziców... Bo w sumie 'bezdomna' jestem.... Tu tak prawdziwki rosły... :D
Ja bym prawdziwkami nie pogardziła :p u mnie same podgrzybki zbieram i ewentualnie zające.
 
Pamięta ktoś jeszcze czy juz tylko ja stara jestem? Zobacz załącznik 1032025
Pamiętam, pamiętam
Pojechałam na trochę do rodziców... Bo w sumie 'bezdomna' jestem.... Tu tak prawdziwki rosły... :D
Ja ostatnio robiłam zupę, krem z prawdziwkow z mascarpone.
Niom. Oficjalnie pieczarkowy. A jak mnie ktoś tylko delikatnie wkur*i to podam sos z halucynogenamu, coby miał okropne dny bez usmiercenia. Muchomory na teściowe i ZUS :-)
O tak [emoji23]
 
reklama
Do góry