reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ooo a szukałam czapeczek w dobrej cenie :) zaraz tam przepadne [emoji85]
Ja w weekend zaszalałam z wyprawką. Wszystko zamówione internetowo z polecenia od znajomych, koleżanek. Może ktoś wykorzysta :) czyli tak : pościele, ochraniacz do łóżeczka , rożek, otulacz do fotelika - Gajka (wpiszcie na fb), pieluszki bambusowe, muslinowe i ręczniki do kąpieli bambusowe - Link do: Akcesoria dla dzieci i niemowląt. Odzież, zabawki, dodatki - Sklep MAYLILY, bodziaki, śpiochy, czapeczki itp - Link do: Zabawki ubranka bielizna dziecięca | sklep internetowy idladziecka.pl (ja większość ubranek zamawiam z firmy PINOKIO, z racji tego ze wózek mam po synku musiałam dokupić torbę i tu z polecenia zamówiłam SKIP HOP - TORBA DUO SIGNATURE GREY FEATHER:) Na razie tyle :) może komuś się przyda , ja czekam na przesyłki :)
 
Przecież to może tak się wahać no nie? :) przynajmniej mi tak powiedziała na początku. Teraz wychodzi więcej bo podobno genetycznie dziecko może być większe za rodzicem (ja duża nie jestem, mąż bez przesady ;) ale jak się urodziłam to byłam klocek) a może u Ciebie będzie drobniejsze dziecko i tyle :))
Moja o tydzień mniejsza wg usg :(
 
Mam nadzieję [emoji177]
Przecież to może tak się wahać no nie? :) przynajmniej mi tak powiedziała na początku. Teraz wychodzi więcej bo podobno genetycznie dziecko może być większe za rodzicem (ja duża nie jestem, mąż bez przesady ;) ale jak się urodziłam to byłam klocek) a może u Ciebie będzie drobniejsze dziecko i tyle :))
 
Ja mam żurawine w tabletkach po ostatnim incydencie i mojej panice. Brałam i nic się nie stało 8-)

No do poniedziałku tydzień. Żurawina jest w różnej postaci, uroseptu nie znam.
Fak.
O samej glukozie się nie wypowiem, bo się nie znam i nie mam norm.
Po godzinie 9.99 mmol/l, po dwóch 8.53 mmol/l.
Jak spada to ok. Tak myślę :-)
 
reklama
Ja biorę tardyferol 2x dziennie przy hemoglobine 11.

Moja mała o tydzień starsza z usg. Dlatego zabronił mi brać witamin już, bo będzie duża jak syn a on miał 4 kg jak się urodził i 60cm.

Strasznie mi mała jeździ po pęcherzu.
 
Do góry