reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej ,
Troszke się zmartwiłam. Obecnie 6 tydz
9 dni temu mialam plamienie brazowe jednorazowe .

Dzisiaj to samo.
Jestem na luteinie i duphastonie
Delikatne klucie w brzuchu sporadycznie.
Czy któraś z Was tak miała ?
:(
Hej ja też już plamiłam jednorazowo 2 razy w 5t, i dziś 8 t i znowu, też jestem na progesteronie, lekarka wcześniej stwierdziła, że to się zdarza, ale bez badania i bez usg, oczywiście zmieniłam lekarke, ale wizyta dopiero w poniedziałek, osiwne do tego czasu, ale tu w Niemczech mają takie zasady. I przeraża mnie myśl, że nic z tego....
 
reklama
Hej ja też już plamiłam jednorazowo 2 razy w 5t, i dziś 8 t i znowu, też jestem na progesteronie, lekarka wcześniej stwierdziła, że to się zdarza, ale bez badania i bez usg, oczywiście zmieniłam lekarke, ale wizyta dopiero w poniedziałek, osiwne do tego czasu, ale tu w Niemczech mają takie zasady. I przeraża mnie myśl, że nic z tego....
Ale plamienie czy bardziej po podtarciu na papierze? Bo u mnie właśnie 2gi raz na papierze brązowa wydzielina. Przedwczoraj miałam USG. Pierwsze plamienie też dzień wcześniej miałam USG -może od tego....
A jaka dawke bierzesz ? I czy to jednorazowe plamienie/brudzenie?
 
Dokładnie tak jak piszesz po podtarciu dziś 3x się pojawiło, mam 1x100mg na noc, wczęśniej tylko po jedenym dniu trwało, i zauważyłam, że zawsze się pojawia dzień po tym, jak zabardzo z przytulniem poszalejemy...



Ale plamienie czy bardziej po podtarciu na papierze? Bo u mnie właśnie 2gi raz na papierze brązowa wydzielina. Przedwczoraj miałam USG. Pierwsze plamienie też dzień wcześniej miałam USG -może od tego....
A jaka dawke bierzesz ? I czy to jednorazowe plamienie/brudzenie?
[/QUOTE]
 
Dokładnie tak jak piszesz po podtarciu dziś 3x się pojawiło, mam 1x100mg na noc, wczęśniej tylko po jedenym dniu trwało, i zauważyłam, że zawsze się pojawia dzień po tym, jak zabardzo z przytulniem poszalejemy...



Ale plamienie czy bardziej po podtarciu na papierze? Bo u mnie właśnie 2gi raz na papierze brązowa wydzielina. Przedwczoraj miałam USG. Pierwsze plamienie też dzień wcześniej miałam USG -może od tego....
A jaka dawke bierzesz ? I czy to jednorazowe plamienie/brudzenie?
[/QUOTE]
No to ja duphastonu 3x2 tabel i luteina 3x2tabl.

Wnioskuje ze nic złego ...ufffff
 
Dokładnie tak jak piszesz po podtarciu dziś 3x się pojawiło, mam 1x100mg na noc, wczęśniej tylko po jedenym dniu trwało, i zauważyłam, że zawsze się pojawia dzień po tym, jak zabardzo z przytulniem poszalejemy...

Może to kwestia współżycia. Ja po jednorazowym epizodzie z krwawieniem w 6tyg mam zakaz współżycia :(
 
Dziewczyny jadę zaraz na IP. Od wczoraj czuje tępy ból po lewej stronie, jakby jajnika, promieniujący wyżej i na plecy.. trzymajcie mocno kciuki.. obawiam się najgorszego..
 
No to ja duphastonu 3x2 tabel i luteina 3x2tabl.

Wnioskuje ze nic złego ...ufffff
[/QUOTE]
Tak twierdzi też poprzednia ginekolog. A miałaś już usg? Bo ja jeszcze nie, i dziś mam takiego doła, że ciągle myślę że u mnie to już te najgorsze....
 
reklama
W nocy dotarłam do domku i szybko do swojego ginka od starań

Dzidzi ma 1.05cm
Serduszko [emoji173]
wiek wg usg 7w1d
Mam jakiś krwiaczek. Nad pecherzykiem, więc mam sie nie martwic jak bedzie brazowa krewka. Tylko jak czerwona to szybko do szpitala
A tak to luteina 2x dziennie jak wybiore dzis do konca dupka
I z racji wieku prenatalne w 13 tyg
 
Do góry