reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a Wy macie mdłości + wymioty czy tylko Wam niedobrze?
Na ból głowy mówią często zeby dużo wody pic
 
Ja na świeży imbir już nie mogę nawet patrzeć. Kupiłam tabletki z imbirem i łykam dwa razy dziennie. Kupiłam też opaski na młości, zakłada się je na obydwa nadgarstki, ale są strasznie niewygodne, bo ciasne i chyba zatrzymują przepływ krwi w rękach. Wczoraj nosiłam pół dnia i do dzisiaj mam spuchnięte ślady na rękach. Chyba najbardziej pomagają te tabletki z imbirem.
Kurde a ja przez ta alergie nic nie moge :/
Dziewczyny, a Wy macie mdłości + wymioty czy tylko Wam niedobrze?
Na ból głowy mówią często zeby dużo wody pic
U mnie mdlosci a na niektore zapachy odruch wymiotny juz sie pojawia, wiec nie wiem co bedzie dalej [emoji85]
 
Dziewczyny, a Wy macie mdłości + wymioty czy tylko Wam niedobrze?
Na ból głowy mówią często zeby dużo wody pic
Ja miałam mdłości i wymioty przez półtora tygodnia. Teraz jest lepiej, może te tabletki pomogły, a może samo przeszło. Ważne, że przeszło, bo myślałam, że tego nie przeżyję ;)
 
Te mdłości to chyba przez pierwsze tygodnie ? Współczuję dziewczyny, ale może wszystko przede mną..jeśli ma to być cena dzidziusia to myślę że się opłaca heh
 
Dziewczyny, a Wy macie mdłości + wymioty czy tylko Wam niedobrze?
Na ból głowy mówią często zeby dużo wody pic
U mnie lekkie mdłości, do których można się przyzwyczaić, najgorzej jak mam odruch wymiotny - codziennie rano bez powodu i na różne zapachy.
 
Mięta mi nie pomaga :/ U mnie właśnie działał, ale przez uczulenie muszę sobie odpuścić :( a próbowałaś do gorącej (ale nie wrzącej) wody wrzucić właśnie kawałek imbiru (kilka centymetrów nawet) i cytrynę? Bo mi właśnie to pomogło no ale i tak dupa bo alergia.
Ja mam mdłości w sumie przez większość dnia, wieczorem przeważnie jest lepiej. Zapachy to już odruch wymiotny we mnie wywołują :/

Próbowałam imbir, cytryna i miód przez kilka dni, bo czułam, że przeziębienie mnie łapało, ale od imbiru miałam większą zgagę i już nie mogę na niego patrzeć...blee:(
 
reklama
Do góry