reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mnie właśnie boli brzuch jak na @ nie pamiętam czy w pierwszej ciąży też mnie pobolewal. Cycki bolą bardzo i czasami piękna skutki. Ja mam dziwne sny ostatnio ze mnie orka chce pozrec i takiego typu rzeczy [emoji23]
Ja to w ogóle jestem as ze snami bo codziennie coś mi się śni i często bardzo dziwne rzeczy :p ,opowiadam mojemu i patrzy nie raz jak na wiariatkę hehe.

Cześć dziewczyny, czytam was już jakiś czas.
Jestem Sandra mam 25 lat to moja druga ciąża (mam już 3latka w domu) staraliśmy się o nią od roku, cierpię na PCOS i w ciągu roku starań miałam tylko 3 owulację, lekarz od leczenia niepłodności już nam proponował in vitro gdyz wyniki męża może nie są źle ale nie są super. Jednak jak widać cuda się zdarzają jak i z synem tak i teraz. Choć myślę że to syn u Boga wyprosił bo chciał rodzeństwo i mówił "Boże proszę o dzidziusia w brzuszku mamy" Mieszkam w Belgii i jak jedna z was tutaj (sorki ale nie jestem za dobrą w nickach) choruje na epilepsję, która zresztą wyszła po porodzie synka. Trzymam za nas wszystkie kciuki i obyśmy wszystkie urodziły zdrowe maluszki. A byłabym zapomniała termin mam nie wiem na kiedy ale początek stycznia. Miesiączkę miałam 23.03 ale ja przez pco nigdy nie wiem kiedy będzie owulacja ale zawsze jest później więc jak tak liczyłam sobie to termin koło 2 stycznia. W poniedziałek beta była ok 19tys ( lekarz mi powiedział przez telefon zbliżony wynik) i powiedział że to 5-6tydzien.
Pozdrawiam was
Witam i także pozdrawiam :*

@cosmolady nadal mocno trzymam kciuki Kochana :*

Dzwoniła teściowa ,czy jak kto woli przyszła :p i wizytę mam 23 maja ,wiec jeszcze tyle czasu ,echh.. jak ja wytrzymam.
Pochwaliłam się ,że lepiej z objawami ,a pojawiło się coś dziwnego bolą mnie mięśnie. Rąk ,nóg ,jakby stawy też .. jak przy grypie normalnie. Ciężko mi bez bólu wstać. Czytałam coś tam w goglach i może to przez witaminy. Nie miałam tak nigdy w ciąży. Ktoś kiedyś miał? Stresować się zaczęłam. Brzuch mam wzdęty jak cholera ,ale na szczęście nie boli. Tylko te mięśnie ech.. już narzekam :p
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Mnie plamienia się skończyła jak na razie czekam na wizytę która mam w czwartek na 18 wszystko się wyjaśni strasznie się boję ...

Które dziś mają wizyty?
 
Ja mam na 13.45 :szok::szok::szok: któraś jeszcze miała dzisiaj wizytę na 8.30? Dobrze kojarzę czy to na fb któraś pisała...
 
Jestem już po... powiedziała, że ciąza ns pewno była bo mają tu dobre testy (zabrałam wszystkie ze sobą) cos ram widzi co mogloby byc, ale nie wie czy to to, czy pozostałośc, bo za wczesjiej. Bety nie zleciła, ale dala zwolnienie i kazała przyjsc za tydzien. Pojde dziś do rodzinnego, pokaze termin z wizyta na nastepny pon i on mi da skierowajie na bete. Nawet w de trzeba kombinować..
 
Jestem już po... powiedziała, że ciąza ns pewno była bo mają tu dobre testy (zabrałam wszystkie ze sobą) cos ram widzi co mogloby byc, ale nie wie czy to to, czy pozostałośc, bo za wczesjiej. Bety nie zleciła, ale dala zwolnienie i kazała przyjsc za tydzien. Pojde dziś do rodzinnego, pokaze termin z wizyta na nastepny pon i on mi da skierowajie na bete. Nawet w de trzeba kombinować..
A prywatnie nie masz możliwości zrobić?
 
Czesc dzoewczyny. Mi beta wzrosla o 200% narazie nie mam objawow ciazy. Dobrze sie czuje. Wizyta jitro a 20.05 usg. Trzymam kciuki za was aby plamienia sie skonczyly. U mnie nie bylo
 
reklama
Cosmolady mam nadzieję że wszystko będzie dobrze!! Jestem z Tobą.

Czy wszystkie macie wizyty tak szybko? Bo wychodzi na to że mam najpóźniej a jeden z najwcześniejszych terminów. Jak zadzwoniłam i powiedziałam wynik bety i który tydzień to sekretarka mojego lekarza mnie na 3.06 umówiła, ale może też być tak że wcześniejszy tydzień mój lekarz ma wolne i to może dlatego. Ale z synem też byłam pierwszy raz 8+6 i już był super maluszek co ruszał rączkami i nóżkami teraz będę jeszcze kilka dni dalej, więc może i lepiej skoro i tak nic się nie dzieje. Objawów nie ma żadnych prócz braku miesiączki i senność i jednej co nie mialam w pierwszej ciąży czyli ból piersi, ale myślę że to przez to że ja jeszcze mleko miałam choć nie karmię już 2 lata:confused: haha byłabym dobra mamka :-) :)
 
Do góry