reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

To u mnie rocznikowo będzie 9 i 11 lat. Chociaż ja też mam siostry o 6 i 9 lat starsze i róznica z wiekiem się zaciera ;).
@Ciaprok87 ja to na rybie i mleku najlepiej bym żyła :p i na ostre mnie bierze.
@Karola1322 dziś dzwoniłam i mam uwaga na 03 lipca :D ,a jeśli podejrzewam jak to powiedziała ciążę to muszę termin u położnej wychodzić ,czyli jechać do miasta i wbijać się pomiędzy pacjentki z prośbą o ustalenie terminu. Szok! Jednak trzeba będzie teściowej powiedzieć i poprosić ją o załatwienie bo jak już Wam pisałam pracuje w szpitalu. Chodziłam prywatnie przez dłuższy czas, ale wolałabym w końcu na kasę chorych. U mnie prywatnie nie mały wydatek jest.
@mohaaa ja miałam taki jeden dzień przed testem jeszcze co też zauważyłam inny kolor śluzu, myślałam ,że na okres ,a tu niespodzianka :) We wczesnej ciąży może tak być i nie ma co się martwić ;) ,dla spokoju możesz zadzwonić do lekarza.

Dziś odczuwam skutki rzucenia palenia ,kaszle i ciągnie mnie strasznie... echh..
Pogoda jak wczoraj nie rozpieszcza wcale ,ale i tak nawet nie chce mi się wychodzić, chociaż będę musiała bo lodówka pustoszeje i czas na zakupy.

aaaa i mam do Was pytanko bierzecie witaminy ,czy tylko kwas foliowy?? Ja ogólnie kwas ,ale jak pojadę na te zakupy to myśle ,czy nie zakupić na I trymestr. Kiedyś to kazali tylko kwas foliowy do 12 tygodnia , nie wiem ,czy się coś zmieniło :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój lekarz na urlopie, także nie zadzwonię. Postaram się nie denerwować, ale wczorajsza beta po 48h wzrosła o 52% i boje się, ze za niski ten wzrost
 
Czesc dziewczyny wczoraj wieczorem odebralam 2 wynik bhcg. Przyrost o 180% (dokladnie 50h uplynelo moedzy pierwszym a drugim pobraniem krwi) . Jak na poczatek 6 tc mam tylko 331 (wczesniej bylo 133). Wczoraj na usg to lekarz noe widzial zarodka. Mowil ze za wczesnie . A ostatnia@ mialam 5 kwoetnia. Czy mozliwe ze zaplodnoenoe bylo poznoej niz 14 dni po@?
 
To u mnie rocznikowo będzie 9 i 11 lat. Chociaż ja też mam siostry o 6 i 9 lat starsze i róznica z wiekiem się zaciera ;).
@Ciaprok87 ja to na rybie i mleku najlepiej bym żyła :p i na ostre mnie bierze.
@Karola1322 dziś dzwoniłam i mam uwaga na 03 lipca :D ,a jeśli podejrzewam jak to powiedziała ciążę to muszę termin u położnej wychodzić ,czyli jechać do miasta i wbijać się pomiędzy pacjentki z prośbą o ustalenie terminu. Szok! Jednak trzeba będzie teściowej powiedzieć i poprosić ją o załatwienie bo jak już Wam pisałam pracuje w szpitalu. Chodziłam prywatnie przez dłuższy czas, ale wolałabym w końcu na kasę chorych. U mnie prywatnie nie mały wydatek jest.
@mohaaa ja miałam taki jeden dzień przed testem jeszcze co też zauważyłam inny kolor śluzu, myślałam ,że na okres ,a tu niespodzianka :) We wczesnej ciąży może tak być i nie ma co się martwić ;) ,dla spokoju możesz zadzwonić do lekarza.

Dziś odczuwam skutki rzucenia palenia ,kaszle i ciągnie mnie strasznie... echh..
Pogoda jak wczoraj nie rozpieszcza wcale ,ale i tak nawet nie chce mi się wychodzić, chociaż będę musiała bo lodówka pustoszeje i czas na zakupy.

aaaa i mam do Was pytanko bierzecie witaminy ,czy tylko kwas foliowy?? Ja ogólnie kwas ,ale jak pojadę na te zakupy to myśle ,czy nie zakupić na I trymestr. Kiedyś to kazali tylko kwas foliowy do 12 tygodnia , nie wiem ,czy się coś zmieniło :D
 
Czesc dziewczyny wczoraj wieczorem odebralam 2 wynik bhcg. Przyrost o 180% (dokladnie 50h uplynelo moedzy pierwszym a drugim pobraniem krwi) . Jak na poczatek 6 tc mam tylko 331 (wczesniej bylo 133). Wczoraj na usg to lekarz noe widzial zarodka. Mowil ze za wczesnie . A ostatnia@ mialam 5 kwoetnia. Czy mozliwe ze zaplodnoenoe bylo poznoej niz 14 dni po@?
hmm… 6 tydzień ? Ja miałam okres 6 kwietnia ,a jestem w 5 tygodniu ;)
Owulacja zawsze może się przesunąć.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny wczoraj wieczorem odebralam 2 wynik bhcg. Przyrost o 180% (dokladnie 50h uplynelo moedzy pierwszym a drugim pobraniem krwi) . Jak na poczatek 6 tc mam tylko 331 (wczesniej bylo 133). Wczoraj na usg to lekarz noe widzial zarodka. Mowil ze za wczesnie . A ostatnia@ mialam 5 kwoetnia. Czy mozliwe ze zaplodnoenoe bylo poznoej niz 14 dni po@?
Ja miałam na koniec 5 tyg betę 1815, ale myśle, ze to nie ma znaczenia, ważne, ze rośnie
 
Czesc dziewczyny wczoraj wieczorem odebralam 2 wynik bhcg. Przyrost o 180% (dokladnie 50h uplynelo moedzy pierwszym a drugim pobraniem krwi) . Jak na poczatek 6 tc mam tylko 331 (wczesniej bylo 133). Wczoraj na usg to lekarz noe widzial zarodka. Mowil ze za wczesnie . A ostatnia@ mialam 5 kwoetnia. Czy mozliwe ze zaplodnoenoe bylo poznoej niz 14 dni po@?
Skoro @ miałaś 5 kwietnia to dziś masz 5t0d, więc beta jest chyba OK, ważne, że ładnie przyrasta. Mogła się przesunąć owulacja albo mogło dłużej trwać zagnieżdżenie. Myślę, że nie masz się o co martwić, spokojnie poczekaj do usg i nie stresuj się, będzie dobrze:)
 
To u mnie rocznikowo będzie 9 i 11 lat. Chociaż ja też mam siostry o 6 i 9 lat starsze i róznica z wiekiem się zaciera ;).
@Ciaprok87 ja to na rybie i mleku najlepiej bym żyła :p i na ostre mnie bierze.
@Karola1322 dziś dzwoniłam i mam uwaga na 03 lipca :D ,a jeśli podejrzewam jak to powiedziała ciążę to muszę termin u położnej wychodzić ,czyli jechać do miasta i wbijać się pomiędzy pacjentki z prośbą o ustalenie terminu. Szok! Jednak trzeba będzie teściowej powiedzieć i poprosić ją o załatwienie bo jak już Wam pisałam pracuje w szpitalu. Chodziłam prywatnie przez dłuższy czas, ale wolałabym w końcu na kasę chorych. U mnie prywatnie nie mały wydatek jest.
@mohaaa ja miałam taki jeden dzień przed testem jeszcze co też zauważyłam inny kolor śluzu, myślałam ,że na okres ,a tu niespodzianka :) We wczesnej ciąży może tak być i nie ma co się martwić ;) ,dla spokoju możesz zadzwonić do lekarza.

Dziś odczuwam skutki rzucenia palenia ,kaszle i ciągnie mnie strasznie... echh..
Pogoda jak wczoraj nie rozpieszcza wcale ,ale i tak nawet nie chce mi się wychodzić, chociaż będę musiała bo lodówka pustoszeje i czas na zakupy.

aaaa i mam do Was pytanko bierzecie witaminy ,czy tylko kwas foliowy?? Ja ogólnie kwas ,ale jak pojadę na te zakupy to myśle ,czy nie zakupić na I trymestr. Kiedyś to kazali tylko kwas foliowy do 12 tygodnia , nie wiem ,czy się coś zmieniło :D
Późno masz wizytę ja bylam dziś z zaświadczeniem że jestem w ciąży to do tygodnia mię umówiła.. Jeśli chodzi o ten slus nie miałam w pierwszej ciąży a teraz też nie mam... Ja już nie pale 5 lat i nie miałam kaszlu
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Byłam dziś u doktorka. Ostatnia miesiączka 28 marca, wyliczył poród na 2 stycznia. 6t1d :) widziałam maleńki zarodek! 24 maja na kolejne USG. Doktorek powiedział, że 9 tydzień to taki decydujący, jak w 9 będzie dobrze to już dobrze być powinno :) i powiedział mi bardzo ważna rzecz: trzeba wierzyć w to, że będzie dobrze, bo jak się nie będzie w to wierzyć, to dobrze nie będzie. Tak wiec, moje drogie wierzcie, że wszystko jest dobrze i tak tez będzie ;)
 
Do góry