reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A co myslicie o czymś takim : do wózka? (Oczywiście w innych kolorach [emoji16])

1505194718-aaaaaa.png
Ja mam cały czarny 2017-09-12 08.35.02.jpg 2017-09-12 08.35.28.jpg
 

Załączniki

  • 2017-09-12 08.35.02.jpg
    2017-09-12 08.35.02.jpg
    677,1 KB · Wyświetleń: 85
  • 2017-09-12 08.35.28.jpg
    2017-09-12 08.35.28.jpg
    893,8 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Hej dziewczyny powodzenia na wizytach[emoji4]
Magiczna-trzymam kciuki by wszystko bylo ok[emoji106]

Dream-wszystkiego najleszego z okazji rocznicy[emoji307] Ja mialam 8 teraz w sierpniu[emoji4]

Ja mam 28 lat maz 34 synka urodzilam jak mialam 20

Zmykam do pracy milego dnia[emoji9]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze apropo wieku, moja babcia miała 32 lata jak urodziła pierwsze dziecko. Miała ich w rezultacie piątke i w sumie dziadek też był od niej młodszy :) za to druga babcia urodziła w wieku lat 20 i mój ojciec jest jedynakiem
Także wiek to nic, każdemu jest pisana jakaś droga i chyba w wielu przypadkach jest to niezależne od nas. Wierzę w coś takiego jak przeznaczenie
 
Ahahaha mój mąż i synowie chwilami mają ten sam stopien ewolucji, chociaz z mężem jesteśmy równolatkami :D
Ale tak ogólnie, to lubię swoją rodzinę i nie zamieniłabym ich na nikogo innego :D

Ja miałam pierwsze dziecko w wieku 18, więc ten..zaszalałam :D Ale wyszłam na ludzi ostatecznie haha i nie nazwałam dziecka "Brajanek" więc uznajmy to za wielki plus :D
 
A powiedzcie,czy któraś zna wózek Joolz i może wyrazić opinię? Ja jadę do Wrocławia w sobotę na targi Mamaville i mam nadzieję pierwsze dziecięce zakupy zrobić:)
 
No to smiechowo bo planuje kupić śpiworek do gondoli i być może będzie też dobry do spacerówki w przyszłym roku. Nie pomyślałam o spiworze do fotelika. No ale tu chyba zostanę tylko przy kombinezonie i kocyku.
Oj, nie podpiela się poprzednia wiadomość ze zdjęciem śpiworka w foteliku ;)
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry