reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzień dobry! Jak tam po weekendzie? Ide zaraz ponadrabiać, bo znów jestem w tyle :D

Byłam w piątek u gineksa, ten mój chłopak ma pół kilo żywej wagi! :D <3 Rosnie jak dzik! <3

A kupno aparatu to najlepsza rzecz na świecie! :) Najpierw miałam lepszy kompakt, robi wciąż piękne zdjęcia, mam pełno ślicznych z wielu okazji, portrety też ładne, ale od roku mam lustrzankę i nie zamieniłabym jej na nic innego! :) Skoro nawet drogę mleczną udało mi się uchwycić, to naprawdę nie mam powodu do narzekań :D Wiec dziewczyny, na pewno nie będziecie żałowały :)

@dreamscometrue ciaza to tylko w reklamie ładnie wygląda :D
 
reklama
nie chodzi o rozbieranie fotelika, w maxi trzeba wyciągnąć pasy od tyłu i przewlec je wyżej, i zapewne o to chodzi...czy nie robi się tego codziennie, no nie ale jadąc do lekarza nie ściągam dziecku kombinezonu, ale jadąc już 40 km tak a różnica w wielkości dziecka w kombinezonie a bez jest kolosalna, więc automatyczna regulacja wysokości zagłówka nie jest musem, ale ułatwia życie ( niektórym)

jak tu na fotce, o poziom wyżej nie da się w mc cabrio zrobić tego z dzieckiem w środku, opcja ta jest w pebble ( nie wiem czy pebble plus też bo nie miałam)
No widzisz, a ja ściągam wierzchnia odzież czy jadę 3 km do sklepu czy 150 km do babci. Bo właśnie ta kolosalna różnica o jakiej piszesz (luz, który powstaje między pasami ciałem dziecka w kombinezonie, kurtce, grubej bluzie) może kosztować zdrowie a nawet życie tego dziecka.
Wypadki zdarzają się nawet 100 m od domu.

Link do: Wozisz w foteliku dziecko, które ma na sobie kurtkę? To ogromny błąd
 
Ostatnia edycja:
posłuchaj, nie do końca wiem o co Ci chodzi, ale mam wrażenie że moje używanie emolientów wciąż Cię kłuje, i próbujesz udowodnić że wiesz i robisz lepiej. Masz do tego prawo, ale pozwól że ja będę wyrażała swoją opinię , tak jak Ty wyrażasz swoją.
Jakich emolientow znowu?
Po prostu mam taką fanaberie na punkcie fotelików i bezpieczeństwa dziecka. Zależy mi też, żeby nie wprowadzać w błąd osób, które niekoniecznie o fotelikach wiedzą wystarczająco dużo.
A wożenie w kurtce jest po prostu niebezpieczne i to jest również zwykły fakt, a nie mój wymysł, żeby Ci dogryzc.
Ja widzę, że masz po prostu problem z tym, że się z Tobą w wielu rzeczach nie zgadzam, a wcale nie muszę, tak jak i Ty nie musisz ze mną. Ale nie pominajmy bezsprzecznych faktów w dyskusji na ważny temat, po prostu. Tutaj nie ma miejsca na poprawność polityczna.


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co, zrobię Ci przysługę. Żeby Cię jakaś obca baba z internetu nie musiała stresować niepotrzebnie, bo to w ciąży niewskazane, a widzę, że Ci siedzi na sercu to, co pisze.
Miło było poznać, wracam do swoich zajęć.
Życzę wszystkim szczęśliwego rozwiązania w terminie i zdrowych dzieciaczków!

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamuśki [emoji8] Wiem, że nie w temacie, ale zobaczcie jakie mi dzisiaj przyszły fajne przytulanki z aliexpress. A jakie milutkie w dotyku! Zamówiłam z myślą dla dziecka, ale po reakcji mojego psa na nie, jemu chyba też będę musiała podobną sprawić [emoji23]
1505128487-aaaaaa.jpeg
 
Tak,od czasu emolientow widać iskrzenie między wami [emoji6]
@mamaincogito nie obrażaj się, fajnie opowiadasz o fotelikach lecz czasem odnoszę wrażenie, że jedyna firma jaka dla Ciebie istnieje to MC.
Ja myślę, że opcja z regulacją pasów przez zagłówek jest zajebista i nie ma co gadać, że pasów codziennie się nie podnosi i MC jest najlepsze[emoji6]
Naprawdę super, że Uświadamiasz dziewczyny nt bezpieczeństwa, ale mam wrażenie, że bardzo Cie irytuje jak ktoś robi coś inaczej niż Ty [emoji6] więcej luzu, świata nie zmienisz i nie ma co na siłę przekonywać do swoich racji bo i tak każdy zrobi jak uważa :-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamuśki [emoji8] Wiem, że nie w temacie, ale zobaczcie jakie mi dzisiaj przyszły fajne przytulanki z aliexpress. A jakie milutkie w dotyku! Zamówiłam z myślą dla dziecka, ale po reakcji mojego psa na nie, jemu chyba też będę musiała podobną sprawić [emoji23]
1505128487-aaaaaa.jpeg

Ja mam tego krolika jasnego, kupiłam nawet dwa i w tym samym stylu tylko ze w kolorach tęczy jakby dziergany z wełny [emoji5]są super to pary mam jeszcze taka pluszowa zabawkę z wstążkami do zawiązywania przy łóżka która gra [emoji846]
Jak znajdę link to podeśle [emoji4]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Hej mamuśki [emoji8] Wiem, że nie w temacie, ale zobaczcie jakie mi dzisiaj przyszły fajne przytulanki z aliexpress. A jakie milutkie w dotyku! Zamówiłam z myślą dla dziecka, ale po reakcji mojego psa na nie, jemu chyba też będę musiała podobną sprawić [emoji23]
1505128487-aaaaaa.jpeg
Ja bym psu nie dawała pluszaków, bo później będzie Ci podbierał zabawki dziecka, bo dla niego to bez różnicy ;)
 
reklama
Do góry