reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Właśnie dziewczyny jakie planujecie kupić foteliki ? Jestem zielona w tym... [emoji3] ponoć maxi cosi ma dobre opinie , no i ten fotelik też jest przy tym wózku w zestawie co chcemy kupić... anex sport. Ale sama nie wiem
 
@dreamscometrue domyslam sie ale badzmy dobrej mysli[emoji5]na ktora masz wizyte?

@Mooms to jaki wozek w koncu wzielas?[emoji4]i jaki fotelik planujesz?

@Jolen26 niestety nie pomoge:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niestety po południu dopiero, na 15.30. K ma nocki i chcę, żeby trochę odespał, ale będę wariowac od rana.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Kupiłam Bexa Ultra,za grosze w porównaniu do mutsy, ale ma swietnie powiekszaną budkę w gondoli i niepompowane koła, po ciągłych flakach w poprzednich chciałam teraz żelowe.Fota w załączniku.

Co do fotelika,dałabym się pokroić za maxi cosi cabrio, a namieszały mi cybexy, Aton Q lub Aton Cloud Q ( rozkładany) podobno kosmos w stosunku do maxi cosi cabrio który zatrzymał się na swojej technologii,5 gwiazdek, pochłaniacz uderzeń na bokach i świetną wkładką w środku.
Cabriofix również ma osłony boczne, do tego na bazie FamilyFix ma 5* ADAC, na bazie EasyFix 4* ADAC.
Miałam MC Citi, bo nie miałam isofix w starym aucie (4* ADAC przy montażu na pas, ostatnie testy w 2016 roku), teraz kupimy Cabriofix właśnie z bazą FamilyFix.
Do tego dla mnie wyjątkowym plusem MC jest ich pojemnośc, córka mimo że wysoką jeździła w Citi do 14 miesiąca życia, a im dłużej dziecko jeździ w pierwszym foteliku tym lepiej. Niestety z Cybexow szybciej dzieci wyrastają
 
reklama
Mój K sam z siebie zapowiedział, że bardzo chce być przy porodzie, ja od Niego tego nie wymagam, wiec jak zmieni zdanie żalu mieć nie będę. Do szkoły tez by pewnie poszedł :) odkad jestem w ciąży wziął na siebie obowiązek sprzątania, ja w sumie tylko gotuje ;) i wiem, że przy dziecku mi pomoże :)
 
Do góry