reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja też mam problem ze snem ze względu na ból bioder. Staram się spać tylko na bokach ale ciężko wytrzymać na jednej stronie przez całą noc. Skóra wtedy piecze. Poduszki ciążowe macie w kształcie litery C czy L?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam w kształcie litery C :)
Super się spi:)
 
Chyba zainwestuję w taką poduchę, choć nadal wydaje mi się nieco przesadna... ale ja śpię tragicznie, jak nie niespokojne nogi, to siku, albo niespokojne myśli. Albo mi niewygodnie, i brzuch mi ciąży, zwłaszcza na wysokości żołądka (tam gdzie mięśnie mają u mnie największy odstęp).

Dziewczyny, ja mam ostatnio tak straszne wzdęcia, cokolwiek zjem - brzuch mi puchnie od samej góry, tuż pod biustem, jak po hiperstymulacji miałam. I to boli.
 
@kass.es z tego co piszesz mąż pewnie odczuwa presję. Może mimo że lubi Twoją rodzinę to akurat nie miał ochoty się z nimi widzieć? Może wolałby odpocząć jakoś w innym towarzystwie, lub w samotności?
Nie stresuj się, faceci czasem muszą najpierw przetrawić to co czują, żeby móc to jakoś nazwać. Poczekaj na lepszy moment i pogadajcie.
A brzuch obserwuj.
 
Kurcze martwie się, że ja to przegapię to stawianie się macicy :( a co do spania na plecach od kilku dni budze się w nocy właśnie na plecach co nigdy nie mogłam spać w tej pozycji.
 
@kass.es spokojna rozmowa, ale wtedy gdy bedzie chciał rozmawiać. Dociekaniem kiwdy mowi, że jest w porzadku - choć wiesz, że nie jest nic nie da siw zdziałać. Mężczyźni często tak mają, kiedy coś ich gniecie - nie dzielą się tym tak jak my, " a udają sie do jaskini". Wiem, że trudno to przetrwać, ale ucze sie też każdego dnia i zauważam, że jak juz zostanie to strawione to moj sam przychodzi i o tym mowi.

Straszycie mnie tym stawianiem , ostatnio mniej, ale mi.o luteiny i magnezu nadal. ...
W czwartek wizyta i pomiar szyjki oby sie uchwała jaka była.

Ikea w niedziele to dramat, tylu ludzi nie widziałam tam nigdy i juz wiem. Żadnej ikei w niedZiele never ever!
Ale kupiłam MALMa dla malenstwa, regał i szafki na sciane do dużego i kilka pierdółek, także zakupy udane :)
Mój walczy ze składaniem, a ja z kanapy dzielnie kibicuje :)
 
Ja mam tak codziennie od trzech tygodni ale poza tym nic się nie dzieje. Nie dotykaj brzucha jak tak się dzieje i przede wszystkim nie możesz się denerwować.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raczej nie przegapisz, to czuć. [emoji6]
Ale do czego można to porównać ?

@kass.es spokojna rozmowa, ale wtedy gdy bedzie chciał rozmawiać. Dociekaniem kiwdy mowi, że jest w porzadku - choć wiesz, że nie jest nic nie da siw zdziałać. Mężczyźni często tak mają, kiedy coś ich gniecie - nie dzielą się tym tak jak my, " a udają sie do jaskini". Wiem, że trudno to przetrwać, ale ucze sie też każdego dnia i zauważam, że jak juz zostanie to strawione to moj sam przychodzi i o tym mowi.

Straszycie mnie tym stawianiem , ostatnio mniej, ale mi.o luteiny i magnezu nadal. ...
W czwartek wizyta i pomiar szyjki oby sie uchwała jaka była.

Ikea w niedziele to dramat, tylu ludzi nie widziałam tam nigdy i juz wiem. Żadnej ikei w niedZiele never ever!
Ale kupiłam MALMa dla malenstwa, regał i szafki na sciane do dużego i kilka pierdółek, także zakupy udane :)
Mój walczy ze składaniem, a ja z kanapy dzielnie kibicuje :)

Są takie nakładki, żeby przewijak sobie z komody zrobić
 

Załączniki

  • SmartSelectImage_2017-09-03-22-59-59.png
    SmartSelectImage_2017-09-03-22-59-59.png
    276,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Ale do czego można to porównać ?

Ja to odczuwam jak ciężkość w brzuchu, czasem jak obce ciało. Czasami miałam wybrzuszenia, wyczuwalną ręką małą piłkę. A czasem cały pas podbrzusza strasznie twardy.
To naprawdę powoduje dyskomfort, nawet jak się jest zajętym i ma się głowę czymś zaprzątniętą.
 
Do góry