reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witajcie mamuski [emoji4]
Powodzenia na wizytach! Mamy prawdziwy wysyp w najblizszych dniach [emoji4]
Ja dzis wracam do domu wiec bede mogla wiecej do was zagladac [emoji3]
A co do kiepskich nocek dzis cora obudzila mnie o 4, bo cos jej sie snilo. No i taki mnie dopadl glod, ze spac nie moglam. Ale nie wstawalam jesc, bo sobie pomyslalam, ze jeszcze tego brakowalo zebym w nocy jadla. W koncu jakos zasnelam [emoji6] a na wadze jakies 3 kg na plusie. Nie pamietam ile mialam w pierwszej ciazy na tym etapie i wkurza mnie, ze nie moge porownac [emoji6]
 
reklama
@annias to samych dobrych informacji na połówkowym Ci życzę! [emoji846]
Fajnie, że trochę przez tydzień odpoczniesz, po takim stresie należy Ci się.
 
Witajcie mamuski [emoji4]
Powodzenia na wizytach! Mamy prawdziwy wysyp w najblizszych dniach [emoji4]
Ja dzis wracam do domu wiec bede mogla wiecej do was zagladac [emoji3]
A co do kiepskich nocek dzis cora obudzila mnie o 4, bo cos jej sie snilo. No i taki mnie dopadl glod, ze spac nie moglam. Ale nie wstawalam jesc, bo sobie pomyslalam, ze jeszcze tego brakowalo zebym w nocy jadla. W koncu jakos zasnelam [emoji6] a na wadze jakies 3 kg na plusie. Nie pamietam ile mialam w pierwszej ciazy na tym etapie i wkurza mnie, ze nie moge porownac [emoji6]
Ja właśnie porownywalam i było gorzej w poprzedniej :D ale wtedy dopiero hormony tarczycy normowalam, ja to mam stare karty ciazy
 
Właśnie spojrzałam w moja kartę ciąży, przez ostatnie pięć tygodni przytyłam jakieś 3 kg... Porażka
Właśnie też dzisiaj zobaczyłam w karcie, że od ostatniej wizyty największy do tej pory skok wagi. A od soboty to już w ogóle jestem w takim ciągu, że nie umiem wyhamować. Żeby było śmieszniej zauważyłam ostatnio, że jak jem swoje normalne porcje to źle się potem czuje i postanowiłam jeść mniej ale częściej. Częściej jem, ale na pewno nie mniej [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też dziś mam wizytę i też obawiam się że będę w szoku [emoji3]
Myślę,że 5-6kg mam już na plusie i to tak spokojnie
pamietajcie sie wazyc na czczo. waga w ciagu dnia moze sie zmieniac nawet o 2kg. wystarczy, ze cos bardziej slonego zjesz i wode zatrzymujesz.. tylko waga na czczo pokazuje stan faktyczny
 
Dziś lecę pooglądać wózki w trzech hurtowniach, musze wykorzystać ładną pogodę, własne dobre samopoczucie i w końcu wolne ☺
3mam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj i życzę samych rewelacyjnych wieści o Robaczkach.
 
pamietajcie sie wazyc na czczo. waga w ciagu dnia moze sie zmieniac nawet o 2kg. wystarczy, ze cos bardziej slonego zjesz i wode zatrzymujesz.. tylko waga na czczo pokazuje stan faktyczny
Niestety to wiem i ważę się zawsze rano naczczo i po dwojeczce :D
U lekarza gorzej bo wizyta wieczorem to waga może duuuuzo skoczyć
 
reklama
Do góry